Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nastolatek był gnębiony w szkole. Zdecydował się na odważny krok. Teraz jest nie do poznania!

6 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,2 tys. wyświetleń
Nastolatek był gnębiony w szkole. Zdecydował się na odważny krok. Teraz jest nie do poznania!

Niestety dzieci bywają bezwzględne. Prześladowania w szkołach są bardzo poważnym problemem i trzeba mówić o tym głośno, by uświadomić wszystkim powagę sytuacji.

15-letni Ryan nie miał łatwego życia. Chłopiec urodził się z widocznie odstającymi uszami. Przez to jego koledzy w szkole wyśmiewali go i przezywali, wołając na niego "Dumbo" lub "Mały Elf". Ryan w końcu przestał sobie z tym radzić i poprosił mamę, żeby mógł uczyć się w domu. W końcu odizolował się od ludzi i prawie nie wychodził ze swojego pokoju. Wtedy kobieta zrozumiała, że musi mu pomóc.

Marzył o operacji plastycznej

Ryan wielokrotnie wspominał swojej rodzinie, że jest przekonany, iż operacja plastyczna sprawiłaby, że wszystkie jego problemy znikną. Widział w niej szansę na odzyskanie poczucia własnej wartości. Jednak jego bliscy nie mieli wystarczająco dużo pieniędzy, żeby zafundować mu wymarzony zabieg. W końcu jego matka postanowiła zgłosić go do programu The Doctors.

Dzięki operacji i zabiegom kosmetycznym wygląd nastolatka uległ dużej zmianie. Teraz jest przystojny i chętniej pokazuje się publicznie. Twórcy programu postarali się jednak uświadomić mu, że poczucie własnej wartości nie powinno być uzależnione od tego jak wyglądamy, bo liczy się tylko to, jakimi jesteśmy ludźmi. Mamy nadzieję, że Ryan weźmie te słowa do serca i zacznie swoje życie od nowa - bez kompleksów i wstydu.

Jego mama pęka z dumy!

Tutaj możesz zobaczyć, jak przebiegała jego metamorfoza:

Co sądzisz o jego przemianie? Czy nowy wygląd wystarczy, żeby pomóc mu otworzyć się na świat i ludzi?
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.