Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nie Żyje Przemysław Wałęsa. Jego Ciało Znaleziono w Gdańsku.

8 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   56,7 tys. wyświetleń
Nie Żyje Przemysław Wałęsa. Jego Ciało Znaleziono w Gdańsku.

Syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gdańsku przez jednego z członków rodziny. Miał 43 lata.

Nie żyje Przemysław Wałęsa. Syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gdańsku przez jednego z członków rodziny - informuje radio RMF FM. Miał 43 lata.

Jak na razie nie są znane szczegóły jego śmierci. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, jest także prokurator. Przemysław Wałęsa był jednym z ośmiorga dzieci Lecha i Danuty Wałęsów.

Media zaczęły interesować się Przemysławem Wałęsą, gdy w 2003 r. jechał pod wpływem alkoholu i spowodował wypadek. Najpierw uderzył w mercedesa, następnie w policyjny radiowóz. Badanie alkomatem wykazało 1,99 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawa trafiła do sądu, a obrońcą była mec. Ewelina Wolańska, która reprezentowała dzieci Wałęsów w wielu procesach sądowych. Oskarżony przyznał się wówczas do winy i wymierzono mu karę roku więzienia w zawieszeniu.

Przed tym zdarzeniem Przemysław miał już sprawę o spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, w którym jedna osoba została ranna, wówczas jednak obrońca Wałęsy Włodzimierz Wolański dowodził, że syn prezydenta nie był pod wpływem alkoholu, a cierpi na pomroczność jasną.

W listopadzie 1993 r. spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Kilka lat później miał kolejną kraksę, będąc w stanie nietrzeźwym. Nie trafił jednak do więzienia.

Przemysław Wałęsa pracował w straży granicznej.

Wyrazy najszczerszego współczucia dla Lecha Wałęsy i całej rodziny. Śmierć dziecka jest zawsze czymś strasznym.

[']
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.