Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Niebezpieczny Domowy Narkotyk Zbiera Śmiertelne Żniwo. Nie Dopuść, Aby Twoje Dziecko Tego Spróbowało!

19 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   16,3 tys. wyświetleń
Niebezpieczny Domowy Narkotyk Zbiera Śmiertelne Żniwo. Nie Dopuść, Aby Twoje Dziecko Tego Spróbowało!

Ten narkotyk uchodzi za jeden z najbardziej niebezpiecznych na świecie. Niestety dostęp do niego jest nieograniczony bo wykonać można go samemu w domu. Skala problemu jest ogromna.

"Narkotyk, po którym ludzie zaczynają gnić"

Ten środek odurzający wymyślono w Rosji. Potocznie jest także znany pod nazwą "zombie-heroina" lub "krokodyl". Kilka lat temu odebrał życie setkom tysięcy ludzi w Rosji, później problem występował głównie w USA. Czy może przenieść się do Polski?

Według ekspertów jest to jak najbardziej możliwe. Młodzi ludzie lubią eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Dlatego tak ważne jest uświadomienie im, jak tragiczne skutki mogą mieć ich nierozsądne decyzje.

Składniki tej śmiercionośnej substancji bez problemu znajdziemy w aptece (kodeina, olej przemysłowy, czerwony fosfor i jod). Działanie narkotyku jest o wiele silniejsze niż w przypadku heroiny. Ale to dopiero początek...

Produkt dosłownie rozpuszcza człowieka od środka, ale dzięki działaniu przeciwbólowemu i uspokajającemu, nie czuje się nic. Ciało człowieka zaczyna powoli gnić, a on sam przypomina zombie. Właśnie o taki efekt chodzi osobom, które go spożywają. Chcą na chwilę wyglądać jak postacie z ulubionych horrorów. Problem w tym, że jest to proces nieodwracalny.

Jest bardzo tani

Narkotyki do najtańszych używek nie należą. Dlatego niska cena odpowiednika heroiny szybko zdobyła grono zwolenników.

Szacuje się, że w szczycie popularności tego specyfiku, spożywało go prawie milion osób. Potwierdzone jest kilkadziesiąt tysięcy przypadków zgonu po zażyciu "krokodyla".

Zobacz, czym kończy się zażycie tego narkotyku!

Pamiętaj!

Nigdy nie zażywaj leków, ani środków uśmierzających ból niewiadomego pochodzenia. Nie daj się nabrać na "cudowne" specyfiki, które ktoś Ci oferuje. Nigdy nie wiesz, na co możesz trafić!

Koniecznie udostępnij ten artykuł znajomym i ostrzeż tych, którzy nie mają Facebooka!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.