Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Po 2 Latach Rozłąki W Końcu Się Spotkali. Wtedy Nieoczekiwanie Pies Upadł Na Ziemię.

23 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,0 tys. wyświetleń
Po 2 Latach Rozłąki W Końcu Się Spotkali. Wtedy Nieoczekiwanie Pies Upadł Na Ziemię.

Po obejrzeniu tego filmiku, wszyscy wielbiciele psów byli bardzo zaniepokojeni. Co się stało temu słodkiemu futrzakowi o imieniu Casey? Na szczęście nie ma powodów do zmartwień. Taka reakcja jest zupełnie normalna!

Rebecca była bardzo związana ze swoim psem, którego nazwała Casey. Ten uroczy sznaucer również silnie przywiązał się do swojej właścicielki i mocno przeżył jej wyjazd. Rebecca wyjeżdżała do pracy do Słowenii i niestety nie mogła go ze sobą zabrać.

Od razu ją poznał

Kiedy tylko przyjechała, Casey nie posiadał się z radości. Od razu podbiegł do swojej Pani i szczęśliwy skakał wokół niej. Rebecca była bardzo rozbawiona tym, że jej piesek tak się cieszy na jej widok. Niestety po chwili Casey zatoczył się i upadł na ziemię. Kiedy próbował wstać, znów stracił równowagę. Cała rodzina na chwilkę zamarła. Na szczęście okazało się, że piesek tylko zemdlał z nadmiaru wrażeń, ale nic mu nie dolega.

Psy reagują bardzo emocjonalnie i jak się okazuje w niektórych sytuacjach zachowują się podobnie jak ludzie. Zaskakujące, prawda? :)

Podziel się tą ciekawostką ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.