Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Niespodziewana Wiadomość Pojawiła Się Po Opublikowaniu Tego Archiwalnego Zdjęcia. To Cudowne, Że Takie Historie Się Zdarzają.

1 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,6 tys. wyświetleń
Niespodziewana Wiadomość Pojawiła Się Po Opublikowaniu Tego Archiwalnego Zdjęcia. To Cudowne, Że Takie Historie Się Zdarzają.

Życie pełne jest niespodzianek. Czasami podejmujemy trudne decyzje, których potem żałujemy. Tak było w przypadku tej niezwykłej historii o matce i córce.

Sytuacja życiowa zmusiła kobietę do oddania malutkiej córeczki. Nigdy nie zapomniała jednak o swoim dziecku i cały czas miała nadzieję, że ją spotka. Takiej wiadomości jednak się nie spodziewała...

20 lat temu w Virginii, Estelitta Murg urodziła córeczkę. W tym okresie przechodziła przez trudny rozwód i obawiała się, że z powodu depresji nie będzie w stanie prawidłowo zaopiekować się trzecim dzieckiem.

Podjęła najtrudniejszą decyzję w swoim życiu

Postanowiła oddać dziecko, aby miało lepsze życie. Uznała, że musi po prostu wybrać dla niej lepsze rozwiązanie. Przez wiele lat nie mogła się pogodzić z rozstaniem z dzieckiem, zwłaszcza, że nie wiedziała, do jakiej rodziny trafiło.

Szokująca wiadomość

Pewnego dnia, kiedy Estelitta była zalogowana na Facebooku zobaczyła, że ktoś przysłał jej wiadomość. Brzmiała ona: Myślę, że jestem Twoją córką.. To był szok! Kim jest Natalie Rodgers z Florydy? Po chwili zrozumiała – to musiała być jej biologiczna córka. Tylko jak ona ją znalazła?

Okazało się, że Natalie wiedziała, skąd pochodzi i bacznie śledziła od jakiegoś czasu profile osób z Virginii, żeby dowiedzieć się, czy któryś z nich nie należy do jej matki.

Na jednym z nich znalazła to zdjęcie

To zdjęcie Estelitty z młodości.

Podobieństwo do niej było tak uderzające, że Natalie postanowiła do niej napisać. Wszystko się zgadzało! Estelitta i Natalie bardzo długo wzruszone rozmawiały przez telefon i przesyłały sobie zdjęcia. Mimo, że dzieliła je olbrzymia odległość, postanowiły się niedługo odwiedzić.

Natalie odszukała także swojego brata biologicznego Ziana, który wpadł na pomysł, żeby zorganizować przyjazd Natalie na 42. Urodziny Estelitty, które miały się niedługo odbyć. Postanowili jednak, że to będzie niespodzianka dla jubilatki i nie będą jej wspominać o swoich planach.

Moment ich spotkania widać na nagraniu. To jest tak wzruszające, że musisz to po prostu zobaczyć.

Kobiety nie kryły radości. Estelitta nie mogła wypuścić córki z objęć! W końcu mam wszystkie swoje dzieci przy sobie. To jest tak wspaniałe uczucie, że nie mam słów.

Estelitta z odnalezioną córką

Estelita z córką i synem

To niesamowite, że odnalazły się po tylu latach! Jeżeli wzruszyła Cię ta historia, to udostępnij ją znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.