Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Lekarze Dawali Mu 30 Minut Życia. Zobacz Co Zagnieździło Się w Jego Mózgu!

23 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   78,7 tys. wyświetleń
Lekarze Dawali Mu 30 Minut Życia. Zobacz Co Zagnieździło Się w Jego Mózgu!

Kiedy lekarze zrobili mu prześwietlenie, nie było wątpliwości. Trzeba było natychmiast zacząć działać.

26-letni Luis Ortiz z Kalifornii od pewnego czasu odczuwał silny ból głowy. Coraz częściej zdarzały mu się także wymioty. W końcu dolegliwości stały się nie do wytrzymania i wezwał karetkę. Skarżył się na ból, który dosłownie rozrywał mu czaszkę!

Przewieziono go do Centrum Medycznego Queen of the Valley. Po prześwietleniu lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom. W mózgu mężczyzny zagnieździł się tasiemiec!

Robak umiejscowił się w cyście, która odcinała dopływ tlenu do mózgu. Stąd uczucie silnego bólu. Bez natychmiastowej operacji, chłopak umarłby w męczarniach.

Mimo tego, że była to operacja wysokiego ryzyka, wszystko poszło dobrze. Doznał lekkiej utraty pamięci, ale wszystko jest na dobrej drodze, żeby odzyskał pełnię sił. Po kilku dniach Luis mógł wrócić do domu. Chłopak cieszy się, że na czas zadzwonił po pogotowie i udało się go uratować.

Skąd wziął się tasiemiec w jego mózgu?

Lekarze nie są pewni, ale przypuszczają, że pochodził ze skażonego mięsa wieprzowego, albo dostał się do organizmu poprzez wypicie zanieczyszczonej odchodami zwierząt wody.

Obejrzyjcie całą historię tego niesamowitego przypadku:

Pamiętaj o dokładnym myciu warzyw i owoców przed spożyciem i nie kupuj żywności z niesprawdzonych źródeł. Udostępnij historię Luisa innym ku przestrodze!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.