Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nietypowa Reakcja Pracownika Na Napad z Bronią. Dlaczego Tak Się Zachowywał?

20 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,8 tys. wyświetleń
Nietypowa Reakcja Pracownika Na Napad z Bronią. Dlaczego Tak Się Zachowywał?

Reakcja pracownika sklepu była tak dziwna, że nawet złodziej był zdezorientowany. Całe zajście zarejestrowała kamera, a nagranie zostało udostępnione przez policję, która nadal szuka sprawcy napadu.

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób zareagowałbyś, jakby w pracy napadł Cię złodziej i przystawił pistolet do skroni? Przyznasz, że trudno byłoby Ci zachować zimną krew. To oczywiste, każdy w takiej sytuacji miałby problem z opanowaniem. Każdy oprócz tego faceta!

26 kwietnia o godzinie 9:15 w jednym z barów na Manhattanie doszło do groźnego zdarzenia. Ciemnoskóry mężczyzna w niebieskiej bluzie podszedł do lady udając, że chce coś zamówić.

Kiedy pracownik restauracji nabijał zamówienie klienta na kasę, ten nagle wyciągnął broń

Pracownik spojrzał na niego tak, jakby takie rzeczy przydarzały mu się codziennie i bez pośpiechu zdjął rękawiczki, żeby otworzyć kasetkę z pieniędzmi.

Nie reagując na napastnika, który go ponaglał, bardzo powoli wyciągał pieniądze. W końcu podał mu całą kasetkę z utargiem. Gdy złodziej uciekł, ten jak gdyby nigdy nic spokojnie odszedł od swojego stanowiska pracy.

Zobacz, jak to wyglądało!

Jak myślisz, dlaczego tak się zachował? :D
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.