Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nieźli Obrączki Na Ślubie Znajomych. Po 17 Latach Wystąpili w Innej Roli!

25 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,0 tys. wyświetleń
Nieźli Obrączki Na Ślubie Znajomych. Po 17 Latach Wystąpili w Innej Roli!

Ta historia zachwyciła internautów na całym świecie. Adrian i Brooke Franklin poznali się w przedszkolu. Kilkuletnia Brooke była wtedy do szaleństwa zakochana w swoim uroczym koledze. On jednak wtedy wcale jej nie lubił. Wszystko zmieniło się po kilkunastu

Jako dzieci zostali poproszeni do pomocy na ślubie znajomej pary. Adrian miał nieść obrączki, a Brooke sypała kwiatki. Znali się wcześniej, bo uczęszczali do tego samego przedszkola w Karolinie Północnej.

Adrian od zawsze bardzo mi się podobał. Byłam prze szczęśliwa, że mogłam z nim iść przez cały kościół za rękę jak para. On jednak nie darzył mnie wtedy zbytnią sympatią - wspomina z uśmiechem na twarzy Brooke.

Wybrali ten sam kościół, w którym spotkali się jako małe dzieci

Uroczystość odbyła się w South Gastonia Church of God.

Kiedy byłem dzieckiem, Brooke nie obchodziła mnie w ogóle. Wszędzie było jej pełno, była bardzo otwarta, a ja byłem strasznie wstydliwy.

Dzisiaj świata poza sobą nie widzą

Byli sobie przeznaczeni...

Dzieci uczęszczały do tej samej szkoły podstawowej, aż do trzeciej klasy. Później rodzice dziewczynki przeprowadzili się do innego miasta. Stracili kontakt i zapomnieli o sobie. Spotkali się ponownie w 2011 roku w kościele, w którym Adrian był pastorem.

Spędzali razem dużo czasu i w końcu zakochali się w sobie. W 2015 roku stanęli razem na ślubnym kobiercu i powiedzieli sobie TAK.

Zobacz fragment z ich ślubu!

Niesamowite, prawda? Znasz jakąś parę, która jest ze sobą od najmłodszych lat? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.