Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Nikt Nie Wierzył, Że Otyła Dziewczyna Zatańczy Na Rurze. Niesamowity Pokaz Wbił Jury w Fotele!

15 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,7 tys. wyświetleń
Nikt Nie Wierzył, Że Otyła Dziewczyna Zatańczy Na Rurze. Niesamowity Pokaz Wbił Jury w Fotele!

Często oceniamy innych po wyglądzie, a okazuje się, że pozory mogą mylić. Ta kobieta udowodniła, że nadprogramowe kilogramy wcale nie oznaczają, że jest mniej sprawna od swoich szczupłych koleżanek.

Jakbyś zareagował jako juror programu Mam Talent gdyby przed Tobą stanęła ponad 100-kilogramowa kobieta i powiedziała, że zatańczy na rurze? Przed takim dylematem stanęli jurorzy brytyjskiej edycji tego show.

Mimo, że starali się zachować kamienną twarz, było widać, że obawiają się, że za chwilę zobaczą coś żenującego. To nie dodawało uczestniczce pewności...

Tancerka i instruktorka Pole Dance

Emma Haslam jest szczęśliwą mężatką i mamą. Ma 27 lat i od kilku lat prowadzi zajęcia Pole Dance, czyli nauki tańca na rurze. Kiedy przyszła do programu, liczyła się z nieprzychylnymi spojrzeniami. Słysząc "taniec na rurze" wyobrażamy sobie raczej szczupłą filigranową kobietę, a Emma waży ponad 100 kilogramów! Czy to ją dyskryminuje?

Jury zasugerowało jej, że jest zbyt gruba na taniec na rurze

Nikt z oceniających występy uczestników nie brał Emmy na poważnie. Pytali jej się, czy na pewno będzie tańczyła na rurze i dlaczego zdecydowała się na taki pokaz. Kobieta zgodnie z tym co uważała, odpowiedziała, że ma dosyć dyskryminacji i gorszego traktowania i chce udowodnić wszystkim, że można spełniać swoje pasje bez względu na to, jak się wygląda.

Zobacz jej niesamowity występ!

Żywa reakcja publiczności i pełne podziwu spojrzenia jury sprawiły, że Emma popłakała się ze szczęścia. Przeszła do kolejnego etapu i przy okazji spełniła swoje marzenie.

Emma pokazuje, że nie powinno się osądzać innych po wyglądzie. Zgadzasz się? Udostępnij!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.