Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Mężczyzna Oblał Benzyną i Podpalił Swoją 3-Letnią Córkę. Sposób Tłumaczenia Jest Zadziwiający...

30 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   43,5 tys. wyświetleń
Mężczyzna Oblał Benzyną i Podpalił Swoją 3-Letnią Córkę. Sposób Tłumaczenia Jest Zadziwiający...

Kiedy dziewczynka płonęła, oblał benzyną drugą starszą córkę. Krzyki dochodzące z tego domu zaniepokoiły sąsiadów.

Tragedia wydarzyła się w sierpniu 2015 roku. Edward Herbert z Australii w napadzie szału oblał benzyną i podpalił jedno ze swoich trzech dzieci. Niestety na tym nie poprzestał...

Prowadził imprezowy tryb życia

Sąsiedzi wiedzieli, że 43-latek ma problemy z nadużywaniem alkoholu i paleniem marihuany. W tym dniu Edward pod wpływem środków odurzających, ugodził swoją partnerkę nożem i na jej oczach podpalił ich najmłodszą córeczkę. Krzyczał, że ją zabije i musi ją spalić, bo jest zbyt piękna.

Kiedy płonęła, postanowił zrobić to samo z drugą 7-letnią dziewczynką, która chorowała na autyzm i była bezbronna. Oblał ją benzyną, ale na szczęście, nie zdecydował się jej podpalić.

Reakcja sąsiadów

Sąsiad, który usłyszał przeraźliwe krzyki, natychmiast pobiegł sprawdzić, co się dzieje. Zastał Edwarda, który spokojnie sączył piwo. Powiedział, że to jego dom i jego dzieci i może robić, co mu się podoba. Przerażony sąsiad natychmiast wezwał policję.

18% powierzchni ciała było poparzone

Maleństwo cudem udało się uratować. Najbardziej ucierpiała jej buzia i górne partie ciała. Dziewczynka przeszła kilka operacji, ale blizny są tak duże, że będą szpeciły jej ciało do końca życia.

"Jestem niewinny" - powiedział

Jego linia obrony polega na tym, że twierdzi, że co prawda chciał spalić swoje dzieci, ale był wtedy pod wpływem środków odurzających i opętany napadem szału. Dlatego właśnie uważa, że jest niewinny.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.