Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Od 50 Lat Nie Ściągał z Głowy Wielkiego Turbanu. W Końcu Zdradził Wszystkim Swoją Tajemnicę.

26 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   38,8 tys. wyświetleń
Od 50 Lat Nie Ściągał z Głowy Wielkiego Turbanu. W Końcu Zdradził Wszystkim Swoją Tajemnicę.

Przez traumatyczne wydarzenie w młodości mężczyzna zaczął zakładać na głowę wielki turban i nigdy nikomu nie zdradzał, co się pod nim kryje. Kiedy go zdjął, wszyscy zaniemówili. To jest niemożliwe!

Tran Van Hay to Wietnamczyk, który przez 50 lat ukrywał pod swoim turbanem... włosy! Ludzie latami zachodzili w głowę, co też takiego może skrywać staruszek pod ogromną chustą, której nigdy nie ściągał. W końcu postanowił ujawnić swoją tajemnicę. To co zobaczycie będzie naprawdę zaskakujące!

Traumatyczna wizyta u fryzjera

Tran wyznał, że przed laty był u fryzjera u którego nabawił się choroby skóry. Po tym wydarzeniu już nigdy nie poszedł skorzystać z usług żadnego salonu fryzjerskiego i postanowił zapuszczać włosy.

Pomaga mu żona

Wietnamczyk miał włosy o długości 6,8 metra, które ważyły ponad 10 kilogramów! Dlatego żona pomagała mu zawiązywać je na czubku głowy i nakładać turban.

Twierdzi, że nie mył włosów od 11 lat

Brzmi obrzydliwie, prawda? Niestety to prawda. Przez to jego włosy były bardzo zniszczone i słabe. Nigdy nie zdecydował się ich obciąć, bo postanowił żyć w zgodzie z naturą i zaczął inspirować się buddyzmem. Każdego dnia medytował i starał się pomagać ludziom.

Pobił rekord Guinessa

Mimo, że długość jego włosów była o metr dłuższa od Hoo Sateow z Tajlandii, nie trafił do księgi Guinessa. Tran Van Hay zmarł w 2010 roku, ale mieszkańcy wciąż o nim pamiętają i wspominają go bardzo dobrze.

Znasz kogoś, kto też wyhodował długie włosy? Oznacz go w komentarzu, niech zobaczy co mu grozi! :D
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.