Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Została Zgwałcona w Wieku 13 Lat. Dwa Lata Później Odebrała Sobie Życie. Zostawiła Pożegnalny List, Który Wzrusza Do Łez!

17 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   22,2 tys. wyświetleń
Została Zgwałcona w Wieku 13 Lat. Dwa Lata Później Odebrała Sobie Życie. Zostawiła Pożegnalny List, Który Wzrusza Do Łez!

Ta 15-latka nie zniosła wyszydzania przez kolegów, po tym jak została zgwałcona. Zostawiła po sobie wzruszający list, który warto przeczytać.

Dziewczynce przydarzyła się okropna historia

Kiedy Cassidy Trevan miała 13 lat, padła ofiarą zbiorowego gwałtu, którego dokonali jej rówieśnicy. Po zgłoszeniu przestępstwa na policji, Cassidy ostatecznie postanowiła nie składać formalnego oświadczenia bo bała się odwetu. Przez cały czas była zastraszana. Ostatecznie, z powodu braku dowodów, sprawa została umorzona.

„ZNĘCANIE ZABIŁO MOJE DZIECKO”

Jej matka, Linda Trevan, napisała na swoim profilu na Facebooku:

Musiałam oglądać jak moje dziecko cierpi przez prawie 2 lata. Cały czas ukrywała się. Wielu z Was znalazło ją przez telefon albo media społecznościowe i zastraszało ją. Miała koszmary, lęki, ataki paniki i nie mogła spać. Wpłynęło to na pogorszenie się jej stanu psychicznego.

Nie jestem złym ani mściwym człowiekiem, ale mam nadzieję, że nigdy sobie nie wybaczycie tego i nazwisko Cassidy Trevan będzie Was prześladować. Wszyscy macie krew na rękach tak długo, jak żyjecie. Wasze zachowanie było bezpośrednią przyczyną jej samobójstwa 12 grudnia 2015 r.

Straciła jedyne dziecko

Cassy była całym światem Lindy. Teraz, jak sama mówi, została z niczym i szuka powodu by dalej żyć bez niej. Nigdy nie zobaczy jak jej córeczka dorasta, wychodzi za mąż i jak rodzi własne dzieci.

„Dla Ciebie to była tylko chwila zabawy”

Linda pisze: Zabrałeś jej niewinność, zaufanie do drugiego człowieka, jej godność, zdolność do normalnego funkcjonowania i... ostatecznie jej życie.

Teść listu

Byłam uczennicą szkoły (nazwa pominięta) i zostałam zgwałcona przez kilku uczniów, którzy nadal uczęszczają do tej szkoły.

Moim celem jest ostrzeżenie innych ludzi (głównie moje koleżanki i kolegów, ale także ich rodziców) przed tym, co się stało. Obawiam się, że takie rzeczy mogły przydarzyć się jeszcze innym osobom w tej szkole, a jeżeli nie, to jest ryzyko, że ktoś kiedyś będzie próbował je skrzywdzić tak jak mnie. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale to się właśnie wydarzyło.

Nie piszę tego, żeby się zemścić na moich oprawcach. Piszę to bo w tej szkole jest ponad 1500 uczniów i powinni być ostrożni. Nie chcę zwracać uwagi na swoją osobę, ale czuję, że ze względu na to, co mi się przydarzyło, powinnam się z tym podzielić. Cały personel szkolny zamaskował tę sprawę i nikt nie udzielił mi pomocy.

Robię to także dla siebie. W końcu chcę po 1,5 roku móc zostawić tę sprawę w spokoju. To zaskakujące, jak wielu uczniów słyszało krążące o mnie historie i przekazywało je dalej. Często słyszałam obelgi na mój temat. Nazywali mnie dziwką.

Mimo tego, że zmieniłam otoczenie, przeprowadziłam się, zmieniłam szkołę i znajomych, nadal byłam wyśmiewana i zastraszana. Nie mogę zaprzestać rozsiewania plotek, ale mogę powiedzieć, jak było naprawdę.

Nazywam się Cassidy Trevan i zostałam zgwałcona. Jeżeli kiedyś Was to spotka, uwierzcie mi, że warto walczyć. Ja się poddałam i bardzo tego żałuję. Ty możesz to zrobić.

Bądź ostrożny. Bądź przezorny. Bądź bezpieczny.

Ta historia miała tragiczne zakończenie. Warto ją udostępniać dalej żeby przestrzec innych.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.