Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ojciec Był Zmuszony Do Wyrzucenia Rocznego Dziecka Przez Okno.

30 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   28,6 tys. wyświetleń
Ojciec Był Zmuszony Do Wyrzucenia Rocznego Dziecka Przez Okno.

Całe zdarzenie ktoś nagrał i opublikował w Internecie. Od tej pory o tym mężczyźnie mówili dosłownie wszyscy. W trudnych chwilach nie stracił zimnej krwi i zachował się jak prawdziwy bohater!

W Rosji doszło do tragicznego zdarzenia. W mieszkaniu sąsiadów Eleny i Vitalego Balabanov wybuchł ogromny pożar. Rodzina mieszkała na 5. piętrze, a płomienie uniemożliwiały im wydostanie z z budynku. Mężczyzna podjął więc dramatyczną decyzję...

Vitaly pobiegł na balkon i zobaczył tłum ludzi pod blokiem. Przyszedł mu do głowy pewien pomysł, ale się zawahał - nie chciał narażać bliskich na śmieć, a wiedział że to było jedyne wyjście. Rzucił ludziom koc, obwiązał rocznego synka szalem i wyrzucił go przez balkon. Następnie zrobił to z pozostałymi dziećmi i żoną. Kiedy wszyscy byli już bezpieczni skoczył sam. Niestety odniósł dość poważne obrażenia kręgosłupa.

Obecnie przebywa w szpitalu. Jego stan jest stabilny. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. Jego rodzina może być dumna. Zachował się jak prawdziwy bohater!

Zobacz to przerażające nagranie!

Jesteś pod wrażeniem? Jakbyś się zachował na jego miejscu?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.