Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ojciec Nie Dożył Jego 16. Urodzin, Ale Zaplanował Dla Niego Urodzinową Niespodziankę!

1 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,1 tys. wyświetleń
Ojciec Nie Dożył Jego 16. Urodzin, Ale Zaplanował Dla Niego Urodzinową Niespodziankę!

Utrata ojca w tak młodym wieku była dla chłopaka szokiem. Mężczyzna przed śmiercią postanowił zrobić wszystko, aby chociaż odrobinę poprawić humor swojemu synowi w jego 16. urodziny.

Johnny miał spędzić swoje pierwsze urodziny bez ojca. Nastolatek nadal nie mógł się pogodzić z tym, że stracił ukochanego tatę. Mężczyzna przed śmiercią chciał przygotować dla swojego syna wyjątkową niespodziankę, bo wiedział, że nie będzie dane mu świętować, razem z Johnnym.

Johnny uwielbiał grać na gitarze

Chłopak chciał w przyszłości założyć własny zespół rockowy. Od kilku miesięcy zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej. Nauczyciele bardzo chwalili nastolatka za jego muzykalność. Dlatego ojciec chłopaka kupił mu wymarzoną gitarę! Kazał ją ładnie zapakować i zostawić w sklepie muzycznym, obok którego mieściła się szkoła.

Kiedy podwoziłam ostatnio Johnnego na lekcję gry na gitarze, jedna z instruktorek powiedziała mi, że chce mi coś pokazać. Gdy zobaczyłam, co przygotował ojciec dla Johnnego, miałam łzy w oczach. Pomyślałam, że to będzie wyjątkowa niespodzianka, ale musiałam utrzymać to w tajemnicy do jego urodzin. Nie było łatwo. - wspomina siostra siostra chłopaka.

W dniu urodzin powiedziała mu, że ma dla niego niespodziankę. Zawiązała bratu oczy i zawiozła go do sklepu muzycznego. Co się działo dalej? Zobacz nagranie!

Piękny prezent od wspaniałego ojca, zgadzasz się?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.