Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Oprawcą Dziecka Okazał Się Przyjaciel Rodziny. Nie Uwierzysz, Co Chroni Go Przed Odbyciem Kary!

11 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   19,3 tys. wyświetleń
Oprawcą Dziecka Okazał Się Przyjaciel Rodziny. Nie Uwierzysz, Co Chroni Go Przed Odbyciem Kary!

Po tym co się wydarzyło ta para już nigdy nie powierzy opieki nad swoimi dziećmi komukolwiek. Jak można być taką bestią? Naprawdę ciężko zrozumieć, co kierowało tym mężczyzną.

Joshua Marbury i Alicia Quinney mieszkają ze swoimi dziećmi w Oregonie, w Stanach Zjednoczonych.

Pewnego dnia postanowili wybrać się na randkę. Opiekę nad ich najmłodszym dzieckiem, Jacobem, powierzyli przyjacielowi rodziny, Markellowi.

"Kiedy wróciliśmy do domu, coś było nie tak"

Kiedy wrócili mały Jacob płakał w swoim łóżeczku, a Markell spał na kanapie. Alice stwierdziła, że to dziwne, że nie obudził go płacz dziecka, ale postanowiła sama uśpić malucha. Rano, kiedy obejrzała synka w dziennym świetle doznała szoku – ciało Jacoba było pokryte siniakami!

Opiekun ulotnił się

Rano mężczyzny już nie było. Rodzice malucha zadzwonili na policję. Ta jednak po kilku tygodniach przesłuchań umorzyła sprawę.

27-letni Markell Hilaire nie przyznał się do oskarżeń. Na początku mówił, że dziecko się przewróciło, później, że nie pamięta co się stało. Na końcu przyznał się do maltretowania małego Jacoba, ale sąd nie mógł go skazać.

Bezsensowny paragraf

W stanie w którym mieszkają, panuje prawo, które mówi, że nie można postawić w stan oskarżenia osoby, jeżeli ofiara nie złoży na nią doniesienia. To, że roczne dziecko nie było w stanie powiedzieć, co się wydarzyło, nie było dla urzędników żadnym wytłumaczeniem!

Oburzona matka dziecka opisała sprawę na Facebooku. Post został udostępniony na Facebooku ponad 400,000 razy. Ludzie buntowali się, że prawo stoi po stronie oprawcy, a nie małego bezbronnego dziecka. Alicia stworzyła także petycję internetową z prośbą o zmianę prawa dotyczącego wykorzystywania dzieci. Podpisało się pod nią 55.000 osób.

W odpowiedzi na to prokurator okręgowy ogłosił, że Markell zostaje aresztowany i postawione mu zostaną zarzuty, ale nie chciał podać więcej szczegółów. Po kilku dniach, wyszedł za kaucją na wolność.

W tym momencie nasza sprawa jest w rękach wymiaru sprawiedliwości

Ojciec dziecka jest wstrząśnięty. Mały Jacob ma teraz stany lękowe i robi się sfrustrowany, kiedy zostaje sam w swoim pokoju. To wydarzenie bardzo mocno się odbiło na jego psychice. Rodzice malucha są wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i mają nadzieję, że mężczyzna który maltretował Jacoba, zostanie ukarany.

Zobacz całą historię

Nam brakuje słów, żeby to skomentować! Pozostawiamy Wam ocenę tej sytuacji. Jaką karę wymierzylibyście temu facetowi?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.