Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tym Zdjęciem 11-miesięcznego Synka Wywołała Lawinę Komentarzy. Chciała Ostrzec Innych Rodziców.

3 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   33,2 tys. wyświetleń
Tym Zdjęciem 11-miesięcznego Synka Wywołała Lawinę Komentarzy. Chciała Ostrzec Innych Rodziców.

Przerażona matka publikuje zdjęcia i apeluje do innych rodziców, żeby nie musieli przeżywać tego, co teraz sama musi znosić.

Matka 11-miesięcznego chłopca postanowiła opublikować jego zdjęcia, na których twarz dziecka pokryta jest ranami, pęcherzami oraz strupami. Powodem zmian skórnych była ospa wietrzna.

Zamieszczony post na portalu Facebook, został udostępniony ponad 27.000 razy.

"Szczepcie swoje dzieci" - tymi słowami zaczynała się wiadomość kobiety

Dalej kobieta przekonuje, że wystarczy spojrzeć na załączone zdjęcia, żeby nie mieć co do tego wątpliwości. Nasz biedny chłopczyk był za młody, żeby go zaszczepić i złapał ospę wietrzną. Wiadomość została opublikowana tydzień po tym, jak pojawiły się zmiany na skórze dziecka.

Dziecko trafiło do szpitala

Dziecko płacze i próbuje zdrapać pęcherze, które teraz pokrywają całą głowę. To potworne, że nie nie mogę zrobić nic, poza patrzeniem jak przez to przechodzi - powiedziała matka. Jestem bardzo rozżalona, że jest chory. Jestem przekonana, że był wystarczająco duży, żeby być zaszczepiony. Wtedy nie byłby chory.

Kobieta wyjawiła, że także ją i jej 3-letnią córkę dotknęła choroba. Na szczęście, one były już uodpornione. Córeczka ma tylko kilka plastrów i czuje się dobrze. Kobieta dodaje, że ospa wietrzna u dorosłych jest przerażająca i bolesna. Porównuje ból do bóli porodowych.

Kobieta apeluje "nie lekceważcie szczepień!"

Zastanówcie się, zanim narazicie inne osoby na chorobę. Niektórzy nie mogli jeszcze się zaszczepić i nie mają jak się bronić, powiedziała.

Osoby, które są najbardziej narażone na zachorowanie to niemowlęta, kobiety w ciąży, osoby poddawane chemioterapii oraz osoby ze słabym układem odpornościowym.

Co sądzisz o szczepieniach? Należy je wykonywać czy są zagrożeniem?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.