Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Opublikowała Zdjęcie Umierającego Syna w Internecie. Kiedy Zobaczysz Jak Je Podpisała, Zrozumiesz Jej Decyzję.

4 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,4 tys. wyświetleń
Opublikowała Zdjęcie Umierającego Syna w Internecie. Kiedy Zobaczysz Jak Je Podpisała, Zrozumiesz Jej Decyzję.

19 kwietnia to zdjęcie obiegło cały Internet. Zrozpaczona matka publikuje ostatnie zdjęcie ze swoim umierającym synem. Mimo, że jest do dla niej bolesne, miała ważnym powód, żeby nim się podzielić.

Sherri Kent wzbudziła bardzo dużo emocji w mediach społecznościowych, kiedy dodała na Facebooku to zdjęcie. 22-letni Michael przedawkował fentanyl - bardzo silny lek przeciwbólowy. Jest on podawany osobom, które chorują na nowotwory i borykają się z bardzo silnymi bólami.

"Mój syn nie był ćpunem"

Sherri w bardzo osobistym wyznaniu na Facebooku napisała, że jej syn nigdy nie był uzależniony od narkotyków. Prawdopodobnie raz postanowił spróbować z kolegą heroiny i tak się złożyło, że była zmieszana z fentanylem.

Mój syn wcześniej nie miał styczności z narkotykami. Raz popełnił błąd, który kosztował go życie. Chcę, żeby wszyscy byli świadomi tego problemu. Każdego dnia w Kanadzie umiera 5-7 osób, które zatruwają się tą substancją. Nie ma innego sposobu, żeby ostrzec dzieci o niebezpieczeństwie, jakie wiąże się obecnie z zażywaniem narkotyków. Straciłam mojego syna, ale chcę przestrzec innych rodziców, bo może to przydarzyć się każdemu. Fentanol jest mordercą numer 1 w Kanadzie i zabiera nam nasze dzieci.

Pomoc nadeszła zbyt późno

Michael wziął narkotyk z kolegą w toalecie jednego ze sklepów. Od razu poczuł się słabo i zaczął osuwać się na podłogę. Jego przerażony kolega uciekł, zostawiając go na pastwę losu. Chłopak został znaleziony przez właściciela sklepu dopiero po 20 minutach. Niestety pomoc dotarła zbyt późno i po tygodniu walk lekarzy o jego życie, 22-latek zmarł w szpitalu.

Post Sherii udostępniło już 110 tysięcy osób. Ty też udostępnij artykuł znajomym, żeby ich ostrzec o zagrożeniu!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.