Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ukryta Kamera Zarejestrowała Oszustwo Na Lokalnym Targu. Zobacz, Jak Sprzedawcy Okradają Klientów!

14 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   43,8 tys. wyświetleń
Ukryta Kamera Zarejestrowała Oszustwo Na Lokalnym Targu. Zobacz, Jak Sprzedawcy Okradają Klientów!

Film, który krąży po sieci pokazuje zjawisko, którego powinniśmy być świadomi. Oczywiście, odsetek sprzedawców, którzy zachowują się w ten sposób jest bardzo niski, ale tym bardziej warto poznać takie zachowanie.

Też kupujesz produkty żywnościowe na lokalnym targu? To dobry pomysł, ale sugerujemy być nieco ostrożniejszym w trakcie robienia zakupów. Ten krótki film nakręcony dzięki ukrytej kamerze pokazał, że intencje sprzedawców mogą nie zawsze być dobre. Sprzedawcy muszą dbać o swoje kieszenie i do głowy przychodzą im najróżniejsze pomysły oszukania kupujących.

Kradzież na oczach klienta

Nagranie z targu rybnego pokazuje jak sprzedawca ryb i owoców morza, na oczach klienta podmienia zważony wcześniej towar. Szybki ruch ręką i klient otrzymuje zupełnie inny towar - z pewnością mniejszy, czyli tańszy.

Klient nie dość, że nie zauważył to nawet nie miał podstaw, żeby podejrzewać sprzedawczynię o taki czyn.

Widziałeś? To po prostu niewiarygodne!

Moment podmiany towaru jest niemożliwy do zauważenia z pozycji klienta. Tylko nagranie całej sytuacji zza lady, pozwoliło na wykrycie przekrętu. Kobieta wykazała się dużą przebiegłością, ale niestety także nieuczciwością.

Internauci zaczęli szukać kobiety i tego stoiska, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat zaistniałej sytuacji. Niestety, szczegóły nie są znane. Wiadomo jedynie, że nagranie pochodzi z nielegalnego handlu w Chinach. Jak widać, mamy do czynienia z nielegalną działalnością wspieraną dodatkowo oszustwem.

Mamy nadzieję, że do takich sytuacji w Polsce nie dochodzi. Bądźcie jednak uważni oraz powiadomcie rodzinę i znajomych!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.