Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Chory 80-Latek Nie Pamięta Syna, Ale Pamięta Piosenki i Genialnie Je Śpiewa!

10 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   4,2 tys. wyświetleń
Chory 80-Latek Nie Pamięta Syna, Ale Pamięta Piosenki i Genialnie Je Śpiewa!

Mężczyzna podpisał umowę z prestiżową wytwórnią Decca Records po tym, jak szefowie muzyczni obejrzeli filmy z jego udziałem. Największe zainteresowanie wzbudził kawałek dodany przez jego 40-letniego syna na Facebooku.

Teddy McDermott i jego syn Simon często śpiewali w aucie i nagrywali swoje wykonania. Sprawiało im to bardzo dużo radości. Kilka z nich Simon udostępniła w Internecie. Jednak dopiero ten filmik zdobył szaloną popularność i przyciągnął uwagę mediów. Mężczyźni nagrali go, kiedy Simon zawoził ojca na badania do Blackburn. Teddy walczy z chorobą Alzheimera i jego stan ostatnio zaczął się pogarszać.

Czasami nie rozpoznaje własnego syna

80-latek ma coraz częstsze zaniki pamięci. Chorobę zdiagnozowano u niego w 2013 roku. Doskonale jednak przychodzi mu zapamiętywanie słów nowych piosenek. McDermott śpiewał całe życie. Często występował w klubach i programach typu carpool karaoke.

"To jest spełnienie marzeń, nie tylko dla taty, ale dla całej rodziny. Ostatnie lata były dla nas bardzo ciężkie."

Syn chorego mężczyzny cieszy się z jego sukcesu. Dodając ten filmik na swoim profilu na Facebooku, nie przypuszczał, że osiągną tak wiele. Producent muzyczny Decca Alexander, zachwyca się głosem 80-latka:

Teddy ma bardzo czysty i pełen charakteru głos. Ma świetną barwę, która idealnie pasuje do klasycznych utworów z lat 40. i 50. np. Franka Sinatry. Piosenka, która zachwyciła internautów jest wzruszająca i dodaje optymizmu.

Część zysków ze sprzedaży singla przeznaczą na Towarzystwo Alzheimera, które zapewnia pomoc i wsparcie rodzinom, które borykają się z podobnym problemem.

Teddy chciałby popracować nad większym albumem, ale nie wie na ile starczy mu sił. Ma jednak nadzieję, że uda mu się spełnić swoje marzenie z dawnych lat. Jako młody mężczyzna porzucił dobrze rokującą karierę muzyczną, żeby móc poprawić byt swojej rodziny. Teraz jego syn robi wszystko, żeby mu się za to odwdzięczyć.

Zobacz ich inne nagrania!

Tak Teddy McDermott nagrywał płytę!

Mamy nadzieję, że Teddy nagra jeszcze wiele utworów! Podoba Ci się jego głos? Udostępnij! :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.