Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pamiętasz "Ludzką Barbie"? Zobacz Jak Wygląda Teraz...

19 grudnia 2016
przez Miss Gorilla Team   |   50,3 tys. wyświetleń
Pamiętasz "Ludzką Barbie"? Zobacz Jak Wygląda Teraz...

Gdy zdjęcia jej transformacji w lalkę zostały opublikowane w sieci, ludzie byli zszokowani, ale koniecznie chcieli zobaczyć jak wyglądała jej transformacja.

Kilka lat temu, świat dowiedział się o Valerii Lukyanovej, bardziej znanej jako Ludzka Barbie. Gdy zdjęcia jej transformacji w lalkę zostały opublikowane w sieci, ludzie byli zszokowani, ale koniecznie chcieli zobaczyć jak wyglądała jej transformacja.

Jej przemiana była na tyle ogromna, że wiele osób myślało, że jest to wynikiem wielu operacji plastycznych, żeby przekształcić ją z człowieka w lalkę Barbie. Valeria zaprzeczała tym twierdzeniem i podkreślała, że jej wygląd jest efektem codziennych treningów i odpowiedniej diety, która polegała na braku konieczności przyjmowania pokarmu do przeżycia...

Ludzka Barbie była znana z tego, że chciała w rzeczywistości żyć jak lalka, ale wygląda na to, że jest to już przeszłość 30-letniej obecnie Valerii. Dziewczyna stwierdziła, że takie życie nie jest jednak dla niej. Zmieniła codzienne nawyki, zmieniła plan treningowy oraz dietę. Można spokojnie stwierdzić, że Valeria nie jest już Ludzką Barbie.

Co więcej, Valeria znalazła swoją nową pasję i zajęła się śpiewaniem. Wkrótce wydany zostanie jej album. We współpracy z ukraińskim DJ Sender, Valeria będzie śpiewać w dawnych i już zapomnianych językach. Mówiąc o swojej pasji, twierdzi że śpiewanie wprawia ją głęboki trans, pozwalający na podróż do miejsc wewnątrz ciała i duszy.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.