Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Panika Pasażerów Była Uzasadniona. Zachowanie Mężczyzny Chętnie Komentowane Przez Internautów.

18 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,5 tys. wyświetleń
Panika Pasażerów Była Uzasadniona. Zachowanie Mężczyzny Chętnie Komentowane Przez Internautów.

Z pozoru kontrolowana sytuacja lekko wymknęła się spod kontroli. Filmik szybko zyskał dużo wyświetleń i komentarzy - także tych gorzkich pod adresem mężczyzny.

Matthew Schneider miał nie lada przeżycie, kiedy po raz pierwszy postanowił udać się na farmę wołów. Matthew i jego przyjaciółka Laura są wielbicielami zwierząt, więc para postanowiła wybrać się na wycieczkę do Olympic Game Farm w Seqium w stanie Waszyngton – tak całkiem spontanicznie. Ale ta decyzja i to, co wydarzyło się później, przerosło naszego Matthew…

Ta epicka scena rozpoczyna się, gdy Matthew, siedząc na miejscu pasażera, patrzy przed siebie i nagle staje się przedmiotem uwagi masywnego wołu domowego. Ciekawskie zwierze wtyka pysk przez okno, zapewne wyczuwając coś smakowitego, po czym jednym liźnięciem wykrada kawałek chleba z rąk Matthew.

Reakcja Matthew i jego komentarze (i żarty) po tym zajściu to jedne z najśmieszniejszych rzeczy, które mieliśmy okazję uświadczyć: Wszędzie te okruchy... Jego oddech jest taki ciepły... Czy ustaliliśmy nasze słowo bezpieczeństwa?

A to dopiero początek!

Wiele osób oglądających to nagranie było wściekłych na Matthew za to, że karmił zwierzęta jedzeniem dla ludzi. Generalnie dokarmianie dzikich zwierząt to nie jest najlepszy pomysł, ale te woły od cielaka hodowane są przez człowieka. Są ciekawskie i trochę nachalne, ale to w gruncie rzeczy potulne zwierzęta.

Chleb ten został wyrobiony na farmie specjalnie dla tych zwierząt, więc bez obaw – zwierzakom nic nie będzie.

Ten zabawny filmik możecie zobaczyć poniżej!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.