Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Panna Młoda Bez Kompleksów. Udowodniła, Że Można Wyglądać Pięknie Nawet Po Chorobie!

10 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,2 tys. wyświetleń
Panna Młoda Bez Kompleksów. Udowodniła, Że Można Wyglądać Pięknie Nawet Po Chorobie!

W dniu ślubu każda panna młoda ma cudowny makijaż i nienaganną fryzurę. Znajomi i rodzina Kylie podejrzewali, że będzie chciała na ten dzień założyć perukę i upiąć włosy. Ona jednak postanowiła zrobić wszystkim niespodziankę.

Kylie Bamberger jako 12-latka musiała zmierzyć się z trudną chorobą. Zdiagnozowano u niej rzadką przypadłość - łysienie całkowite. Dla nastolatki jest to szok. Kylie przyznaje, że bardzo to przeżyła. Opinia innych była dla niej wtedy szalenie ważna, więc była przerażona tym, że jej nie zaakceptują.

Przez kilka lat zasłaniała ukrywała łysinę

To było koszmarne dla tak młodej dziewczyny. W 2005 roku ogoliła głowę na łyso i zaczęła zakładać peruki i nakrycia głowy. Wstydziła się tego, jak wyglądała.

Tak bardzo skupiłam się na tym, co straciłam, że nie myślałam o tym co mogę zyskać. A dzięki zmianie myślenia zyskałam nową siebie i pokochałam w końcu tą nową Kylie.

Utrata włosów nadal jest tematem tabu

Niestety wielu ludzi traktuje ludzi łysych ze współczuciem i politowaniem. Myślimy, że osoby, które straciły włosy mają gorsze życie od nas i czegoś im brakuje. To nie zawsze jest prawda. Kylie Bamberger postanowiła wypowiedzieć się na ten temat w wywiadzie, żeby udowodnić ludziom, że łysienie nie jest chorobą i nie chce być specjalnie traktowana, tylko dlatego że wygląda inaczej.

Nikt nie powinien czuć się wyobcowany ze względu na to jak wygląda. Utrata włosów nie powinna sprawiać, że czujesz się brzydka, ani chora. Jest to ogromne nieporozumienie. Ja jestem przez to jeszcze silniejsza. Jeżeli Ty także jesteś łysa lub łysy to oznacza, że rośniesz w siłę, bo masz odwagę prowadzić życie, jakiego wielu się obawia.

Dlatego właśnie 27-latka wystąpiła na swoim ślubie z łysą głową, na którą założyła jedynie białą, elegancką opaskę. Chciała udowodnić sobie i światu, że całkowicie pogodziła już się z utratą włosów i akceptuje siebie taką, jaką jest.

Kylie i jej ukochany mieli piękny ślub!

Kylie nikogo nie udaje i cieszy się każdym dniem. Ich ślub był niesamowitym przeżyciem, co doskonale widać na tych zdjęciach.

"Inność nie oznacza, że jesteśmy gorsi" - zgadzasz się ze słowami Kylie? Udostępnij!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.