Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Panna Młoda Przerwała Przysięgę, Żeby Nakarmić Dziecko Piersią. Zrobiła To Przed Ołtarzem Na Oczach Gości!

6 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,2 tys. wyświetleń
Panna Młoda Przerwała Przysięgę, Żeby Nakarmić Dziecko Piersią. Zrobiła To Przed Ołtarzem Na Oczach Gości!

Te zdjęcia wywołały w sieci ogromne zamieszanie. Niektórzy doskonale rozumieją zachowanie młodej mamy, inni są oburzeni i zarzucają jej zbytni ekshibicjonizm.

24-letnia Brazylijka Danielly Katsue niedawno brała ślub. Ceremonia miała jednak zaskakujący przebieg. Podczas składania sobie przysięgi małżeńskiej przez młodą parę, ich dziecko nagle zaczęło płakać. Matka maluszka od razu wiedziała, że jej 3-miesięczny synek jest głodny i nie czekając na niczyje pozwolenie wzięła go na ręce, odsłoniła sukienkę i nakarmiła go. Goście i ksiądz wpadli w osłupienie...

To cudowne, że nasz synek mógł być z nami właśnie w tym momencie - wyznała wzruszona Danielly.

Moment został uwieczniony na zdjęciach

Fotografka Monica Carvalho widząc tę scenę wiedziała, że jest tak wyjątkowa, że musi ją uchwycić. Jednak obawiała się, co będzie, kiedy opublikuje te zdjęcia.

Bałam się, jak inni zareagują. Jednak po pewnym czasie uznałam, że ludzie na pewno uznają to za coś pięknego i wyjątkowego.

Internauci się podzielili

W cieci zawrzało. Obok pozytywnych, pełnych wsparcia i empatii słów, można było przeczytać także negatywne i obraźliwe komentarze ludzi, którzy nie byli w stanie zrozumieć zachowania kobiety. Jedna internautka nazwała Danielly "ekshibicjonistką szukającą rozgłosu".

Uważasz, że to było wspaniałym wyrazem miłości czy niestosownym zachowaniem? Podziel się swoją opinią w komentarzu!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.