Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jeden z Największych Parków Rozrywki w Europie Powstanie Pod Warszawą. Internauci Zachwyceni Wizualizacjami.

22 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   4,5 tys. wyświetleń
Jeden z Największych Parków Rozrywki w Europie Powstanie Pod Warszawą. Internauci Zachwyceni Wizualizacjami.

To będzie wesołe miasteczko z prawdziwego zdarzenia. Sztuczne fale, kolejki górskie, zjeżdżalnie wodne, karuzele i ogromne SPA. Będziemy mieć swój własny Disneyland!

Ruszyły właśnie prace nad zbudowaniem największego w Polsce parku rozrywki. Póki co trwa ogradzanie placu budowy. Obiekt będzie znajdował się w Mszczonowie - 60 kilometrów od Warszawy.

Olbrzymia powierzchnia z mnóstwem atrakcji

Szacuje się, że obiekt będzie miał około 200 hektarów! Będzie to drugi co wielkości park rozrywki w Europie. W środku znajdziemy ogromny basen stworzony w stylu tropikalnej wyspy, nad którą będzie znajdował się rozsuwany dach. Dodatkowo będzie można korzystać z nowoczesnych zjeżdżalni oraz olbrzymiego kompleksu SPA. Nie zabraknie również tzw. strefy zdrowia i odnowy biologicznej, oraz kolejki górskiej!

Sprzeciw ekologów opóźnił realizację projektu

Budowa miała ruszyć 4 lata temu, ale inwestorzy wdali się w poważny konflikt z ekologami. Okazało się, że w obiekcie ma znajdować się delfinarium, na co nie chcieli przystać obrońcy zwierząt. W efekcie budowa przesunęła się o 4 lata, a z budowy delfinarium zrezygnowano.

Ogromne koszty

Szacuje się, że koszt inwestycji oscyluje w granicach miliarda złotych. Inwestorzy nie mają wątpliwości, że obiekt szybko zacznie generować zyski. Jednocześnie korzystać z atracji parku będzie mogło 15 tysięcy osób.

Zobaczcie wizualizację!

Co o tym sądzicie? Nie możecie się już doczekać, czy uważacie, że to niepotrzebna inwestycja?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.