Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pielęgniarka Spuściła z Oczu Dziecko Dosłownie Na Chwilę. Kiedy Wróciła, Wyglądało Przerażająco.

27 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   24,4 tys. wyświetleń
Pielęgniarka Spuściła z Oczu Dziecko Dosłownie Na Chwilę. Kiedy Wróciła, Wyglądało Przerażająco.

Matvey urodził się zdrowy. Niestety kilka dni później dopadła go żółtaczka fizjologiczna. Podczas fototerapii wydarzyło się coś, co zmieniło jego życie w koszmar.

Sytuacja miała miejsce w Tuli w środkowej Rosji. Noworodek został umieszczony w inkubatorze i poddany naświetlaniu promieniami ultrafioletowymi. Pilnowała go pielęgniarka, która musiała na chwilę wyjść z pokoju. Kiedy wróciła, zastała przerażający widok. Lampa eksplodowała i poparzyła ciało maluszka. Obrażenia dotknęły 75% skóry chłopca, a 15% jego narządów wewnętrznych uległo uszkodzeniu. Ból jaki przeżywał był nie do opisania.

Matka nie chciała takiego brzydkiego dziecka

Kobieta postanowiła porzucić chłopca po tym nieszczęśliwym wypadku. O tej sprawie stało się głośno i wielu ludzi zgłaszało się, żeby pomóc dziecku. Aż dwie rodziny walczyły o adopcję Matveya. Wtedy o nim przypomniała sobie jego matka...

Kobieta chcąc wykorzystać szum medialny, zgłosiła się po dziecko. Sąd uznał jednak, że jej intencje nie są szczere i powierzył opiekę nad chłopcem jednej z rodzin. Jego nowa matka zastępcza powiedziała:

Proces adopcji właśnie dobiegł końca. Matvey jest teraz częścią naszej rodziny. Pokochaliśmy go od razu, gdy go ujrzeliśmy.

Walka o normalne życie

Matvey przeszedł mnóstwo operacji. W ich wyniku odzyskał władzę w rękach. Teraz czeka go rekonstrukcja noska. Chociaż jeszcze wiele zabiegów przed nim, wszyscy mają nadzieję, że chłopiec dzięki kochającej rodzinie będzie miał radosne życie.

Zobacz jak Matvey uśmiecha się do swojej mamy!

Rodzina w tym roku wybrała się na wakacje. Tak chłopiec bawi się razem ze swoim starszym bratem!

Życzymy temu słodkiemu maluszkowi wszystkiego dobrego!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.