Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pielęgniarka w McDonaldzie Usłyszała Krzyki w Łazience - Postanowiła Zajrzeć

3 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   65,4 tys. wyświetleń
Pielęgniarka w McDonaldzie Usłyszała Krzyki w Łazience - Postanowiła Zajrzeć

"Rozejrzałam się i krzyki dobiegały z łazienki. Następną rzeczą, którą zauważyłam to mężczyzna wbiegający do wspomnianej łazienki. "

Licencjonowana pielęgniarka April Jones była w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Jones jadła sobotnie śniadanie ze swoją mamą Nancy w restauracji McDonalds, kiedy usłyszała krzyk.

April wyjaśniła "Rozejrzałam się i krzyki dobiegały z łazienki. Następną rzeczą, którą zauważyłam to mężczyzna wbiegający do wspomnianej łazienki. Powiedział, że kobieta jest w ciąży. To był jej mąż."

Pielęgniarka weszła do łazienki, otworzyła drzwi do toalety i zobaczyła leżącą na podłodze Cathy Jordan, która zaczęła rodzić przed terminem.

Jones wiedziała, że nie może stać bezczynnie. Położyła kilka kurtek pod rodzącą i przeszła do pracy. "Założyłam szybko rękawiczki. Poród przebiegał bardzo szybko. Zauważyłam główkę dziecka z owiniętą pępowiną wokół szyi."

Dziecko nie oddychało

W tym czasie dotarła karetka z sanitariuszami, którzy pomogli przeciąć pępowinę. Podali dziecku tlen i zabrali do karetki. Przez ten cały czas rodząca krzyczała: "Proszę, nie pozwól umrzeć mojemu dziecku!"

Na szczęście dziecko zaczęło oddychać. "Byłam w tym miejscu dzięki łasce Boga, aby pomóc dziecku przyjść na świat. Jego mama miała bardzo dobry prezent na Boże Narodzenie."
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.