Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pielęgniarka w McDonaldzie Usłyszała Krzyki w Łazience - Postanowiła Zajrzeć

3 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   26,7 tys. wyświetleń
Pielęgniarka w McDonaldzie Usłyszała Krzyki w Łazience - Postanowiła Zajrzeć

"Rozejrzałam się i krzyki dobiegały z łazienki. Następną rzeczą, którą zauważyłam to mężczyzna wbiegający do wspomnianej łazienki. "

Licencjonowana pielęgniarka April Jones była w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Jones jadła sobotnie śniadanie ze swoją mamą Nancy w restauracji McDonalds, kiedy usłyszała krzyk.

April wyjaśniła "Rozejrzałam się i krzyki dobiegały z łazienki. Następną rzeczą, którą zauważyłam to mężczyzna wbiegający do wspomnianej łazienki. Powiedział, że kobieta jest w ciąży. To był jej mąż."

Pielęgniarka weszła do łazienki, otworzyła drzwi do toalety i zobaczyła leżącą na podłodze Cathy Jordan, która zaczęła rodzić przed terminem.

Jones wiedziała, że nie może stać bezczynnie. Położyła kilka kurtek pod rodzącą i przeszła do pracy. "Założyłam szybko rękawiczki. Poród przebiegał bardzo szybko. Zauważyłam główkę dziecka z owiniętą pępowiną wokół szyi."

Dziecko nie oddychało

W tym czasie dotarła karetka z sanitariuszami, którzy pomogli przeciąć pępowinę. Podali dziecku tlen i zabrali do karetki. Przez ten cały czas rodząca krzyczała: "Proszę, nie pozwól umrzeć mojemu dziecku!"

Na szczęście dziecko zaczęło oddychać. "Byłam w tym miejscu dzięki łasce Boga, aby pomóc dziecku przyjść na świat. Jego mama miała bardzo dobry prezent na Boże Narodzenie."
Komentarze. Dołącz do dyskusji.