Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pierwszy Na Świecie Mężczyzna W Ciąży Pokazuje Swoje Muskularne Ciało Po Urodzeniu Trójki Dzieci W Ciągu Trzech Lat

9 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   31,5 tys. wyświetleń
Pierwszy Na Świecie Mężczyzna W Ciąży Pokazuje Swoje Muskularne Ciało Po Urodzeniu Trójki Dzieci W Ciągu Trzech Lat

Jak każda świeżo upieczona mama, miał wielki zapał żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Ale nie każda mama martwi się, czy po trójce dzieci uda jej się zrobić "sześciopak" na brzuchu.

Jak każda świeżo upieczona mama, miał wielki zapał żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Ale nie każda mama martwi się, czy po trójce dzieci uda jej się zrobić "sześciopak" na brzuchu.

Thomas Beatie, pierwszy na świecie mężczyzna w ciąży, lub jak niektórzy mówią - mężczyzna matka, zaprezentował swój wizerunek zaledwie po 12 miesiącach od urodzenia swojego trzeciego dziecka.

Pan Beatie, który obecnie mieszka w Arizonie z żoną Nancy i trójką dzieci, zdobył międzynarodową sławę, kiedy stał się pierwszym człowiekiem, który zgodnie z amerykańskim prawem zaszedł w transpłciową ciążę.

Teraz on i jego żona, założyli rodzinę o jakiej zawsze marzyli.

37-latek, poprzez powrót do terapii hormonalnej oraz ćwiczenia i odpowiednią dietę, wrócił do formy sprzed ciąży.

Transformacja: Thomas Beatie, kiedy był w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem w 2008 roku oraz rok po urodzeniu swojego trzeciego dziecka.

Thomas Beatie ma teraz troje dzieci: Susan (3 lata), Austin (prawie 2 lata) i Jansen (skończył roczek). Całą trójkę urodził w sposób naturalny.

Mimo trzech ciąż, pokazał płaski brzuch z rysującym się powoli sześciopakiem - choć nie udało się ukryć rozstępów.

Pan Beatie urodził się jako kobieta, Tracy Lagondino, na Hawajach w 1974 roku, ale mówi, że zawsze czuł się, jakby chciał być mężczyzną. Kiedy miał 20 lat zaczął przyjmować zastrzyki testosteronu, które spowodowały, że zaczął rosnąć mu zarost, obniżył się ton głosu, zmieniły się częściowo narządy płciowe. W 2002 roku przeszedł zabieg mastektomii i już prawie był mężczyzną. Postanowił jednak zachować pochwę, macicę i inne narządy kobiety, aby móc urodzić dzieci, gdyż jego żona, z powodu choroby, poddana została wcześniej histerektomii.

Para kupiła nasienie od anonimowego dawcy, po czym Pan Beatie przeszedł zabieg sztucznej inseminacji.

Po pierwszej nieudanej ciąży pozamacicznej, która skończyła się natychmiastową operacją, w końcu zaszedł w ciążę z Susan pod koniec 2007 roku. Kolejną dwójkę dzieci para miała w bardzo krótkim czasie, ponieważ przerwa w przyjmowaniu testosteronu nie mogła być zbyt długa. Pan Beatie ma tylko osiem cykli miesiączkowych rocznie (zamiast 12), a tylko połowa z tych cykli umożliwia zapłodnienie, gdyż z powodu wcześniejszej ciąży pozamacicznej musiał mieć usunięty jeden jajowód.

Rodzina: Nancy i Thomas celebrują pierwsze urodziny swojego syna Jensena.

"Jestem w stanie zajść w ciążę tylko przez cztery dni w roku. Mieliśmy nasze dzieci w krótkim czasie, ponieważ nie możemy pozwolić sobie na luksus odczekania kilku lat między urodzeniem każdego z dzieci."

Para ostatnio przeprowadziła się do Phoenix i mimo tego, że przyciąga zdziwione spojrzenia na ulicy, uważa że sąsiedzi są bardzo mili i nie spotkali się jeszcze z negatywnymi reakcjami.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.