Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Pijany Do Nieprzytomności Wrócił Do Domu. Żona Kocha Go Jeszcze Bardziej!

2 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   39,7 tys. wyświetleń
Pijany Do Nieprzytomności Wrócił Do Domu. Żona Kocha Go Jeszcze Bardziej!

Nadmierne spożycie alkoholu czy całonocne imprezowanie bez żony nie sprzyjają relacjom w małżeństwie. Związki o słabych fundamentach mogą być łatwo zniszczone przez jedną noc, w której alkohol sprawił, że małżonek posunął się o jeden krok za daleko...

...a w zasadzie nie musiał się zbyt daleko posuwać bo wystarczy zwykły flirt z kobietą w barze. Małżeństwo musi jednak opierać się na solidnym zaufaniu i sprostać wielu wyzwaniom.

Historia człowieka z zasadami

Historia tego człowieka była tak poruszająca, że wszyscy chętnie się nią ze sobą dzielili. Powstało wiele żartów na ten temat, niektóre dotarły także do Polski. Być może znasz taką historię właśnie z opowiadanych dowcipów. Historia ta jest o mężczyźnie, który nawet w wyjątkowo trudnych chwilach, nie zapomniał o tym, co przysięgał przed ołtarzem: miłość i wierność.

Potworny kac po imprezie firmowej

Jack obudził się z potwornym kacem po bożonarodzeniowej imprezie firmowej. Jest to mężczyzna raczej stroniący od alkoholu. Wyjątek robi dla słabych drinków, które jego zdaniem nie smakują jak alkohol, a jedynie poprawiają mu humor. Tym razem musiał wypić sporo rozweselaczy, ponieważ zupełnie nie pamiętał, jak wrócił do domu. Czuł się potwornie... nie wiedział też, czy czasem nie zrobił jakiegoś głupstwa.

Nienaganny porządek

Otworzył oczy i pierwszą rzecz, którą zobaczył to kilka aspiryn i szklanka wody na jego stoliku przy łóżku. Obok leżała czerwona róża. Podniósł się i ujrzał swoje ubrania - złożone w nienaganny sposób. Z pewnością nie byłby w stanie tego zrobić w nocy. Rozgląda się po pokoju i widzi, że wszystko jest w idealnym porządku.

Podbite oko

Z wielkim trudem wstał i poszedł do łazienki. Spojrzał w lustro i dostrzegł, że ma podbite oko. W rogu lustra dostrzega notatki - na samoprzylepnych karteczkach, czerwonym długopisem, wiadomość zostawiła mu żona. Dorysowała serduszka i zostawiła ślad szminki.

Kochanie, śniadanie jest w piekarniku. Wstałam wcześniej, żeby zrobić zakupy i przygotować Twoje ulubione potrawy na kolację. Kocham Cię! - Jillian

Poszedł do kuchni i rzeczywiście czekało na niego śniadanie, kawa, gazeta. Jego syn siedział przy stole i jadł śniadanie. Jack zapytał: Synu... co się stało ostatniej nocy?

Cóż, przyszedłeś do domu około 5 nad ranem. Byłeś pijany do nieprzytomności. Przewróciłeś się na stolik kawowy i go połamałeś. Potem zwymiotowałeś na korytarzu i podbiłeś sobie oko uderzając się o drzwi.

Zmieszany mężczyzna dopytywał dalej: To dlaczego tu jest tak czysto? Dostałem różę do łóżka, a w kuchni czekało na mnie śniadanie...

Syn opowiada dalej: Oh! Obudziłeś nas i mama zaczęła ciągnąć Cię do sypialni. Gdy próbowała zdjąć Ci spodnie, krzyczałeś ZOSTAW MNIE W SPOKOJU! JESTEM ŻONATY!

Morał historii

Wywołanie kaca: $400
Zniszczone meble: $800
Śniadanie: $10
Powiedzieć WŁAŚCIWE słowa po pijaku: BEZCENNE!

Świat potrzebuje więcej takich mężów! Udostępnij, może ktoś jeszcze ma takiego wspaniałego męża.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.