Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Plaga Kotów w Tej Wsi Sprawiła, Że Ludzie Zaczęli Je Truć i Zabijać. Ten Mężczyzna Znalazł Sposób, Żeby Je Ocalić.

4 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   2,2 tys. wyświetleń
Plaga Kotów w Tej Wsi Sprawiła, Że Ludzie Zaczęli Je Truć i Zabijać. Ten Mężczyzna Znalazł Sposób, Żeby Je Ocalić.

Wszyscy są mu wdzięczni za to, co zrobił, żeby opanować problem bezpańskich kotów. Nie każdego byłoby stać na takie poświęcenie. Na szczęście poznał ludzi o wielkich sercach, którzy pomogli mu zrealizować jego plan.

Uli Sharbinie mieszka w Hiszpanii. Jest wielkim miłośnikiem kotów. Od zawsze wzrusza go los bezdomnych zwierząt. W jego miejscowości problemem stała się szybko rosnąca ilość bezpańskich kotów. Kiedy zobaczył, jak ludzie próbują rozwiązać ten problem, natychmiast zareagował.

Drastyczne sposoby walki z niechcianymi kotami

Ogromna ilość błąkających się po ulicach kotów była dla jego sąsiadów na tyle uciążliwa, że... zaczęli je truć i zabijać! Kocięta pozostawały sierotami, zanim otworzyły oczy. Ich los był często tragiczny.

Postanowił stworzyć schronisko dla bezpańskich kotów

Jednak okazało się za małe, na pomieszczenie wszystkich bezdomnych zwierząt. Dlatego wykupił kawałek ziemi i wybudował wspaniały ośrodek dla niechcianych kotów.

Niestety to nie rozwiązało problemu

Koty trzeba było poddać sterylizacji. Niestety na to Uli nie miał wystarczająco dużo środków. Mężczyzna ma żonę i 5 dzieci. Mimo, że wszyscy wspierają go w tej szczytnej działalności, Uli musi przede wszystkim wyżywić swoją rodzinę.

Uli Sharbinie znalazł swoich "aniołów"

Pewnego dnia na Facebooku odezwała się do niego Kristen Connelly, która natknęła się przypadkowo na jego profil. Okazała się wielką miłośniczką kotów i zapytała, czy może mu jakoś pomóc. Kiedy Uli opowiedział jej całą historię, nie kryła wzruszenia. Razem ze swoimi przyjaciółmi, postanowiła pomóc mężczyźnie zrealizować jego cel. Opisali całą stronę na gofundme.com i udało im się zebrać potrzebną kwotę na wykastrowanie wszystkich bezpańskich kotów.

Zobaczcie jego niesamowitą historię

Schroniko wybudowane przez tego wspaniałego mężczyznę, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem kotów

„Ich życie zależy od nas”

Mężczyzna chce uświadomić wszystkim, że los tych bezbronnych istotek leży w naszych rękach. Warto wziąć z niego przykład i pomagać bezpańskim zwierzętom znaleźć swój dom.

A Ty, kochasz koty? Udostępnij tą budującą historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.