Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Kobieta Krwawiła w Trakcie Ciąży. Podano Jej Tabletki Na Poronienie. Podczas Zabiegu Lekarze Odkryli Coś, Co Wprawiło Ich w Osłupienie.

17 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   25,5 tys. wyświetleń
Kobieta Krwawiła w Trakcie Ciąży. Podano Jej Tabletki Na Poronienie. Podczas Zabiegu Lekarze Odkryli Coś, Co Wprawiło Ich w Osłupienie.

Kiedy Michelle usłyszała, że straciła dziecko była załamana. Jednak podczas operacji dowiedziała się o czymś, co zmieniło wszystko.

Michelle Hui z Irlandii miała zostać z matką po raz trzeci. Zarówno ją jak i jej męża Rossa, rozpierała duma i ogromna radość.

Jednak ich szczęście nie trwało długo. Kiedy kobieta była w 6. tygodniu ciąży, zaczęła krwawić podczas drogi do pracy. W szpitalu okazało się, że poroniła. Michelle i Ross byli zdruzgotani.

Aby zapobiec rozwojowi infekcji, Michelle otrzymała dwa rodzaje pigułek, które miały za zadanie doprowadzić do nieinwazyjnego wydalenia martwego płodu. Niestety w trakcie badań okazało się, że w macicy Michelle powstały zakrzepy i konieczny jest zabieg chirurgiczny, aby je usunąć.

Wtedy wydarzyło się coś nieoczekiwanego

Okazało się, że Michelle była w ciąży z bliźniakami, ale podczas poronienia umarło tylko jedno z dzieci, a u drugiego nadal było wyczuwane tętno. Lekarze stwierdzili, że najprawdopodobniej podczas prześwietlenia, skrzepy krwi zakryły drugi płód więc nie było go po prostu widać.

Mamy bicie serca!

Mimo podania silnych środków, które miały pozwolić na wydalenie martwego płodu, drugie dziecko nie zostało naruszone. Urodziło się w lutym 2014 roku. To była dziewczynka, Megan.

Zaskoczenie, niedowierzanie i ogromna radość

Starsze rodzeństwo Mya i Noe byli szczęśliwi. Okazało się, że przypadek Megan jest tak niezwykły, że został opisany w czasopismach medycznych. Podczas poronienia przy ciąży bliźniaczej, oba płody zostają utracone. Rodzina Hui miała to szczęście, że jedno z bliźniaków przetrwało.

Los jednak chciał, żeby małżeństwo doczekało się bliźniaków

To była dopiero niespodzianka! W październiku 2015 roku na świat przyszli Oscar i Jacob.

Czyż oni nie są uroczy? Podziel się tą wspaniałą historią ze swoimi znajomymi.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.