Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Podczas Mszy Figura Jezusa Otworzyła Oczy. Po Obejrzeniu Nagrania, Opinie Internautów Są Skrajnie Różne.

30 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   12,1 tys. wyświetleń
Podczas Mszy Figura Jezusa Otworzyła Oczy. Po Obejrzeniu Nagrania, Opinie Internautów Są Skrajnie Różne.

Do niezwykłego zajścia doszło w kaplicy Saltillo w Coahuila de Zaragoza (Meksyk). Podczas nabożeństwa nagrany został moment, w którym widać otwarte oczy figury Jezusa Chrystusa.

Ten dziwny film krąży w Internecie i daje do myślenia. Niektórzy wierzą, że stał się cud. Inni upatrują w tym fałszerstwa osób, które chcą wywołać zainteresowanie. Jak było naprawdę, nie wiemy. Oceńcie sami i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.

Figura Jezusa otwiera oraz zamyka oczy.

Jak widać na krótkim materiale filmowym, figura Jezusa Chrystusa otwiera, po czym zamyka oczy. Miało to miejsce w trakcie mszy świętej, w kaplicy Saltillo w Coahuila de Zaragoza (Meksyk).

Film obejrzeli specjaliści

Jak wiadomo, film został nagrany w czerwcu 2016 roku, jednak stał się sławny po rozpowszechnieniu go przez stronę internetową badającą zjawiska paranormalne. Właściciel serwisu internetowego twierdzi, że nagranie jest autentyczne i nie nosi znamion przeróbki. Zgłosił się także do dwudziestu specjalistów od zjawisk paranormalnych, w tym księży, którzy przeanalizowali nagranie. Żaden z nich nie znalazł dowodu na oszustwo.

Internauci podzieleni

W przypadku większości tego typu filmów, dochodzi do konfrontacji internautów o skrajnie różnych poglądach na temat materiału. Jedni twierdzą, że jest to przykład nowoczesnego cudu, podczas gdy inni dopatrują się ingerencji w nagranie przez specjalistów od przeróbek wideo. Kolejna grupa osób twierdzi, że był to wynajęty i nagrany aktor, który udawał figurę Jezusa.

Obejrzyj nagranie i napisz w komentarzu, co o tym sądzisz.

Które stanowisko popierasz? Co Twoim zdaniem jest na filmie, który jest tak chętnie komentowany?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.