Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Podczas Porodu Zapadła w Śpiączkę. Wszystkie Medyczne Próby Wybudzenia Zakończyły Się Niepowodzeniem

5 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,5 tys. wyświetleń
Podczas Porodu Zapadła w Śpiączkę. Wszystkie Medyczne Próby Wybudzenia Zakończyły Się Niepowodzeniem

Poznaj niewiarygodną metodę, dzięki której kobieta wróciła do życia

Shelly podczas porodu zapadła w śpiączkę w szpitalu w Północnej Karolinie. Minęło kilka godzin od porodu, ale wszystkie próby wybudzenia pacjentki kończyły się niepowodzeniem. Wtedy pielęgniarka w szpitalu, Ashley Manus, zasugerowała przyniesienie noworodka do matki.

W głębi duszy miałam nadzieję, że gdy Shelly poczuje i usłyszy swoje dziecko, wtedy instynkt macierzyński zrobi swoje - powiedziała pielęgniarka.

Gdy dziecko płakało, na monitorze śledzącym parametry życiowe matki, było widać zmianę wyników. Dzięki temu wiedzieli, że dziecko rzeczywiście wywiera wpływ na stan kobiety. Wiedzieliśmy, że gdzieś tam usłyszała swoje dziecko. Rylan uratowała życie swojej mamy.

Płacz niemowlaka może przebudzić każdego rodzica ze snu, ale córka Shelly dokonała rzeczy niewyobrażalnej - wybudziła matkę ze śpiączki.

Do pełnego wybudzenia minął jeszcze tydzień. Na szczęście Shelly nie doznała żadnych trwałych uszkodzeń organizmu. Młoda matka miała już siłę, by utrzymać swoje dziecko.

To płacz dziecka przywrócił w Shelly chęć do walki o dalsze życie powiedział mąż Jeremy. Odzyskałem żonę.

Co za niesamowicie szczęśliwe zakończenie!

Córeczka Rylan świętuje roczek. W zeszłym roku walczyłam o swoje życie a w tym mam wspaniałą córeczkę, powiedziała Shelly. Gdy urośnie, powiem jej, że uratowała mi życie.

Shelly podzieliła się także swoim doświadczeniem przebudzenia. Patrzyłam na twarz Rylan i pomyślałam sobie, że to najpiękniejsze dziecko na świecie.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.