Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Polski Muzyk Opublikował Zdjęcie Córeczki z Zespołem Downa. Jeden Komentarz Bardzo Go Zabolał.

31 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   24,2 tys. wyświetleń
Polski Muzyk Opublikował Zdjęcie Córeczki z Zespołem Downa. Jeden Komentarz Bardzo Go Zabolał.

Bartosz Królik to założyciel zespołu Sistars, który współpracował także z Agnieszką Chylińską czy zespołem Łąki Łan, po raz drugi został ojcem.

Moja córeczka Jagoda

Muzyk opublikował ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie swojej pociechy. Zaznaczył, że dziewczynka urodziła się z Zespołem downa, ale kocha ją najmocniej na świecie. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale znaleźli się także tacy, którzy postanowili go zdołować. Jeden z internautów napisał:

Znam takie dzieci/dorosłych i z tego powodu mogę się do tego odnieść z własnych obserwacji. Nie widzę się w tym po prostu, dla rodziny to koniec normalnego życia.

Bartosz Królik postanowił skomentować tego typu wypowiedzi w wywiadzie:

Prawdziwe życie polega na wychodzeniu mu na przeciw. Na tym też polega prawdziwa miłość, jest to przeciwieństwo chowania głowy w piasek. Raz życie daje nam wybory, innym razem nie, ale ciągle wystawia nas na próby w najmniej oczekiwanych momentach. Wiem, co mnie czeka i nie planuję się poddać.

Kolejny raz w swojej człowieczej karierze będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i tymi zewnętrznymi, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa. Boję się mniej, bo mam na kogo liczyć.

Jesteśmy pod wrażeniem jego dojrzałej wypowiedzi, a Ty?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.