Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Porzucony Piesek Ze Schroniska Bał Się Nawet Muchy. Nie Zgadniesz, Kto Przywrócił Mu Chęci Do Życia.

28 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,9 tys. wyświetleń
Porzucony Piesek Ze Schroniska Bał Się Nawet Muchy. Nie Zgadniesz, Kto Przywrócił Mu Chęci Do Życia.

Niestety nikt nie wiedział, jak mu pomóc. Nie chciał się bawić, nie szczekał i unikał jakiegokolwiek kontaktu. Opiekunowie przypuszczali, że w przeszłości musiał przeżyć coś okropnego.

Weezy trafił do schroniska jakiś czas temu. Był przerażony i uciekał dosłownie przed wszystkimi! Pracownicy schroniska byli w szoku, kiedy zobaczyli jak Weezy chował się nawet przed muchą. Takie zachowania obserwuje się u zwierząt, które przeżyły jakąś traumę. Niestety to znacznie zmniejszało szansę pieska na adopcję. Nikt nie chciał go przygarnąć. A gdy ktoś go zabrał, to po kilku dniach przywoził go z powrotem, bo uważał, że jest jakiś dziwny.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Tak Sarah Mavro wspomina pierwsze spotkanie z tym porzuconym pieskiem. Kiedy usłyszała o jego historii, przejechała ponad 200 kilometrów, żeby się z nim spotkać. Zakochała się w nim od razu!

Zabrała go do domu i zatroszczyła się o niego. Była pewna, że uda jej się go oswoić. Dzięki ogromnej cierpliwości, po 3 latach, Wezzy zmienił się nie do poznania. Stał się spokojny, lubił się przytulać i nie bał się już nikogo. Wszystko to zawdzięcza... synkowi Mavro, który miał na niego taki cudowny wpływ!

Gdy tylko mały Evan był w pobliżu, Weezy robił się spokojniejszy i czuł się bezpieczniej. Evan także wspaniale czuł się w towarzystwie swojego czworonożnego przyjaciela.

Poznaj jego historię!

Sarah dzisiaj jest szczęśliwa, że przygarnęła tego biednego pieska. Weezy zyskał kochającą rodzinę, a oni nowego przyjaciela. Życzymy im dużo pięknych wspólnych chwil!

Uważasz, że dzieci mają pozytywny wpływ na zwierzęta?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.