Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Postanowiła Zostać Surogatką. Jej Brzuch Wyglądał Inaczej Niż Się Spodziewała.

25 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   77,3 tys. wyświetleń
Postanowiła Zostać Surogatką. Jej Brzuch Wyglądał Inaczej Niż Się Spodziewała.

Ludzie, którzy czekali na dziecko, które urodzi im surogatka, nie wierzyli własnym uszom kiedy lekarze przekazali im wyniki badania.

Shaniece Sturdy jako nastolatka często oglądała dokumenty o kobietach, które zostawały surogatkami. W głębi serca czuła, że sama kiedyś będzie chciała poświęcić swoje ciało, żeby pomóc rodzinie, która będzie chciała mieć dziecko. Rodzice dziewczyny byli przeciwni. Młoda kobieta wyjaśniła im jednak, że jest dorosła i sama będzie decydować o swoim ciele.

Sama była już mamą

Jako nastolatka urodziła syna i zdążyła poznać radość bycia matką. Wiedziała, że to musi być straszne dla kobiety, jeżeli nie może sama urodzić dziecka. Dlatego tak bardzo pragnęła pomóc takiej rodzinie. Korzyści materialne nie grały dla niej żadnej roli.

Kiedy Shaniece skończyła 21 lat zainteresowała się tym tematem na poważnie. Śledziła lokalne agencje, które pomagały parom, które nie mogą mieć dzieci. W końcu poznała Joannę i Steve’a. Po omówieniu wszystkich szczegółów, poleciała do specjalistycznej kliniki w Los Angeles, gdzie przeprowadzono całą procedurę. Wszystko przebiegło pomyślnie, a Shaniece została jedną z najmłodszych surogatek w Wielkiej Brytanii.

Zauważyła coś dziwnego

Kobieta przez początkowy okres ciąży była bardzo szczęśliwa. Jednak zauważyła, że w 10-tygodniu jej brzuch jest podejrzanie duży. Podczas badania prenatalnego, w którym uczestniczyli również Joanna i Steve, okazało się, że Shaniece nosi pod sercem... trojaczki!

W końcu na świat przyszli Willow, Daisy i Harrison

Byli wcześniakami, bo urodzili się w 33 tygodniu ciąży. Spędzili w szpitalu 2 tygodnie, zanim mogli wraz ze swoimi nowymi rodzicami wrócić do domu. Joanna i Steve są bardzo wdzięczni młodej kobiecie, za to, że spełniła ich największe marzenie o zostaniu rodzicami. Sama Shaniece jest bardzo dumna, że mogła im pomóc i co roku, w urodziny trojaczków, jeździ ich odwiedzić.

Shaniece namawia inne kobiety do tego, aby odważyły się zostać surogatkami, jeżeli ktoś obok nich będzie potrzebował takiej pomocy. Podkreśla, że było to najcudowniejsze doświadczenie w jej życiu.

A Ty poświęciłabyś się tak jak Shaniece? Co o tym sądzisz?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.