Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Prowadził Swoją Córkę Do Ołtarza. Nagle Zostawił Ją i Podszedł Jednego z Gości.

22 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   26,5 tys. wyświetleń
Prowadził Swoją Córkę Do Ołtarza. Nagle Zostawił Ją i Podszedł Jednego z Gości.

Rodzice Brittany są rozwiedzeni. Jej matka związała się innym mężczyzną. Mimo doskonałych relacji z ojczymem, kobieta od dziecka marzyła, żeby w dniu ślubu do ołtarza poprowadził ją jej biologiczny ojciec.

Delia D. Blackburn jest fotografem ślubnym i myślała, że widziała już wszystko. Jednak na ślubie Bretanii Bachman zdarzyło się coś, co niesamowicie ją wzruszyło.

Todd bardzo kochał swoją córkę. Doceniał jednak trud mężczyzny, który wiele lat temu zajął miejsce jego miejsce u boku mamy Brittany. Ojczym kobiety bardzo troskliwie zajmował się całą rodziną i dbał, żeby nigdy niczego im nie zabrakło. W tym ważnym dniu Todd chciał mu za to podziękować.

Todd opuścił córkę, kiedy prowadził ją do ołtarza

Trwało to zaledwie moment, ale zdążyło powstać niezłe zamieszanie! Goście nie wiedzieli co się dzieje, a Bretanii była zszokowana. Okazało się, że mężczyzna poszedł po ojczyma swojej córki, bo chciał żeby razem z nim odprowadził Bretanii do ołtarza. Wszyscy goście mieli łzy w oczach.

Całą sytuację skomentowała Pani fotograf, która cieszy się, że udało jej się uchwycić na zdjęciach ten wspaniały moment.

Nie było osoby, którą nie poruszyła ta scena. Sama ocierałam łzy wzruszenia. Szczere gratulacje dla Todda Bachmana, który pokazał, że ma ogromną klasę i za to, że udowodnił, na czym polega miłość i szacunek dla bliźniego.

Córka Todda nie posiadała się z radości. Do ołtarza odprowadzało ją dwóch wyjątkowych mężczyzn. Lepszego ślubu nie mogła sobie wyobrazić.

Podziel się tą historią ze swoimi znajomymi. Warto ją przekazywać dalej!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.