Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Poznaj Powody, Dla Których Ten Mężczyzna Prowokuje Drapieżne Zwierzęta Do Ataku!

22 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,0 tys. wyświetleń
Poznaj Powody, Dla Których Ten Mężczyzna Prowokuje Drapieżne Zwierzęta Do Ataku!

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Część internautów nie mogła zrozumieć, dlaczego mężczyzna w ten sposób naraża swoje życie. Jego odpowiedź wiele wyjaśnia.

Eduardo Serio jest szefem fundacji Black Jaguar White Tiger Foundation. Mężczyzna jest znany ze swojego nietypowego podejścia do zwierząt. Filmiki, na których "ujarzmia" niebezpieczne zwierzęta biją rekordy popularności.

Fundacja Black Jaguar-White Tiger

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy biznesmen Eduardo Serio wybrał się w podróż służbową do Meksyku. Tam dowiedział się od swojego kuzyna, że jeden ze sklepów zoologicznych sprzedaje małego jaguara do przeprowadzania na nim testów laboratoryjnych. Mężczyzna bez zastanowienia postanowił uratować kilkumiesięcznego Cielo i stworzyć fundację, która będzie zajmowała się podobnymi przypadkami.

Obecnie fundacja pomaga takim zwierzętom jak jaguary, pumy, tygrysy oraz lwy. Aktywnie także szuka nowych domów dla porzuconych psów, które ludzie znajdują na ulicach.

Ryzykant

Nagranie, które za chwilę zobaczycie, wzbudziło u internautów panikę. Mężczyzna przecież nie miał pojęcia jak zareaguje zwierzę. Pomiędzy nim, a jaguarem nie było nawet szyby. Eduardo wykazał się niesamowitą odwagą narażając się na atak nieprzewidywalnego drapieżnika.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Eduardo zapytany dlaczego tak ryzykuje, odpowiedział, że kocha zwierzęta i nie boi się ich, bo są jego "dziećmi".

Uważasz, że to było nieodpowiedzialne?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.