Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Przerażający Trend Wśród Kobiet. Zobacz Efekt Końcowy Tych Operacji!

8 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   110,3 tys. wyświetleń
Przerażający Trend Wśród Kobiet. Zobacz Efekt Końcowy Tych Operacji!

Niektóre trendy modowe są naprawdę zaskakujące. Mimo, często zarzekamy się, że nie zdecydujemy się na nie, to w końcu ulegamy i podążamy za wizerunkiem wykreowanym przez media. Czy ten trend ma szanse przyjąć się w Polsce?

Duże, pełne usta są symbolem atrakcyjności kobiet od kilku dekad. Marilyn Monroe, Katharine Hepburn, Julia Roberts czy Pamela Anderson były najbardziej pożądanymi kobietami właśnie ze względu na naturalnie duże, ponętne usta. Później do akcji wkroczyło sztuczne powiększanie ust i zabiegom poddawało się miliony kobiet.

Nie wszędzie pełne usta są pożądane

Chociaż trudno w to uwierzyć, są na świecie miejsca, gdzie panuje zupełnie inna moda dotycząca ust, mianowicie... redukcja warg!

Moda ta panuje w niektórych częściach Azji. Kobiety poddają się tam zabiegom, które mają na celu usunąć skórę z górnej części wargi, aby te wydawały się cieńsze. Proces ten ma także bardziej zarysować tzw. łuk kupidyna.

Operacja wykonywana jest po podaniu znieczulenia miejscowego i zajmuje od 15 do 30 minut.

 

Szwy są ściągane tydzień po zabiegu, a obrzęk ustępuje po kilku tygodniach. Dopiero wtedy pacjenci mogą cieszyć się nowym uśmiechem.

To niesamowite, że ideał piękna w jednej kulturze, jest dokładnym przeciwieństwem w innej. Taka różnorodność sprawia jednak, że świat jest o wiele ciekawszy.

Co o tym sądzisz?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.