Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Przerobiła Stary Garaż Po Rodzicach Na Piękny Dom i Uniknęła Dużego Kredytu. Udowodniła, Że To Możliwe!

5 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,0 tys. wyświetleń
Przerobiła Stary Garaż Po Rodzicach Na Piękny Dom i Uniknęła Dużego Kredytu. Udowodniła, Że To Możliwe!

Wielu młodych ludzi marzy o własnym mieszkaniu. Niestety często jedynym wyjście jest wzięcie kredytu. Ta dziewczyna pokazała jednak, że jeżeli bardzo się chce, to można stworzyć idealny dom dosłownie ze wszystkiego!

Stephanie Bertenshaw od lat oszczędzała na zakup własnego mieszkania. Na koncie miała już odłożoną sumę 15 tysięcy dolarów. 27-latka mieszkała jeszcze z rodzicami, żeby zaoszczędzić każdą złotówkę. Cały czas jednak miała wyrzuty sumienia, że nie stać ją, żeby zacząć żyć na własny rachunek. Pewnego dnia jej rodzice stwierdzili, że ich stary garaż stoi pusty od paru lat i Stephanie może go wykorzystać do własnych celów. Nie przypuszczali jednak, że ich córka wpadnie na taki pomysł!

Wzięła sprawy w swoje ręce

Kobieta miała w głowie ten pomysł od wielu lat. Razem ze swoim partnerem Lukiem Stanleyem postanowiła zmienić garaż w piękny dom. Kiedy pochwaliła się swoimi zamiarami z rodziną, nikt nie wierzył, że uda im się tego dokonać. Jednak obiecali im pomóc.

Czekało ich bardzo dużo pracy

Budynek był bardzo zaniedbany i zniszczony. Przebudowanie garażu trwało ponad 2 lata. Przez ten czas bardzo ciężko pracowali i odmawiali sobie wielu przyjemności, a każdą złotówkę inwestowali w wyposażenie domu. Stare sprzęty poddali renowacji, żeby zaoszczędzić na kupnie nowych.

Rodzina i przyjaciele bardzo ich wspierali w tym czasie. Para dzięki swojej determinacji w końcu mogła wprowadzić się do nowego mieszkania. Zabrali do niego również swoje dwa psy - Lolę i Bena.

Ten dom jest warty teraz 150 000 funtów!

Wartość posiadłości po remoncie wzrosła 10-krotnie. Teraz wszyscy w okolicy zazdroszczą im pomysłu!

Wnętrze jest bogate w przeróżne wzornictwo

Kuchnię urządzono w rustykanlnym stylu

Sypialnia jest bardzo jasna i przytulna

Dom z zewnątrz wykonany jest w klimacie hiszpańskich posiadłości

Stephanie od dziecka lubiła projektować wnętrza w programach graficznych. Teraz w końcu mogła wcielić swoje projekty w życie. Jak się okazuje pomysł, chęci i ciężka praca to wszystko, co jest potrzebne, aby osiągnąć sukces.

Jak Ci się podoba ten pomysł?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.