Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Gdy Poczuła Rękę Na Swoim Pośladku Postanowiła Interweniować. 8.000.000 Wyświetleń Nagrania.

23 marca 2017
przez Miss Gorilla Team
Gdy Poczuła Rękę Na Swoim Pośladku Postanowiła Interweniować. 8.000.000 Wyświetleń Nagrania.

Wiedziała, że nie może liczyć na wymiar sprawiedliwości bo mężczyzna był bogaty i powszechnie szanowany. Postanowiła więc sama wymierzyć mu sprawiedliwość.

Incydent miał miejsce na pokładzie samolotu linii IndiGo Airlines, który leciał z Bombaju do Bhubaneshwar w Indiach. Podczas lotu kobieta poczuła, jak ktoś, kto siedzi za nią, włożył rękę pomiędzy siedzenia i złapał ją za pośladek. Kiedy odwróciła się, zobaczyła starszego mężczyznę, który w ogóle nie czuł się skrępowany swoim zachowaniem.

„Co Pan Robi do cholery?!"

Oburzona głośno zwróciła mu uwagę. Mężczyzna przeprosił ją za swoje zachowanie i powiedział, że zdarzyło mu się to pierwszy raz. To tylko jeszcze bardziej rozwścieczyło kobietę. Wiedziała, że prawo nie jest w stanie w tej sytuacji jej pomóc, więc postanowiła, że sama da mu nauczkę. Chcąc go upokorzyć, zaczęła go nagrywać swoim telefonem i głośno wykrzyczała mu w twarz, co o nim myśli.

„Myślisz, że jak jestem dziewczyną to możesz mnie bezkarnie dotykać?”

Starszy mężczyzna zasłaniał twarz i widać po nim było, że zaczął się wstydzić swojego zachowania. Poszkodowana jednak nie odpuszczała.

Zapamiętaj tę chwilę. Nagrywam Cię, żebyś sobie przypomniał ten moment, kiedy jeszcze raz przyjdzie Ci do głowy zrobić coś takiego. Myślisz, że my kobiety mamy milczeć i na wszystko się zgadzać? Teraz nagle się wstydzisz?!

Zgłosiła sprawę ochronie

Zaraz po opuszczeniu samolotu zgłosiła całą sprawę ochronie lotniska, dając w dowód nagranie z telefonu. Na miejsce wezwano policję, której udało się złapać mężczyznę. Wiadomo, że spędził jakiś czas w areszcie, ale nie ma póki co informacji, czy zostaną mu postawione jakieś zarzuty.

Reagujmy!

Filmik zdobył niesamowitą popularność w mediach. Obecnie ma ponad 8 milionów wyświetleń. Dzięki niemu po raz kolejny publicznie poruszono problem molestowania kobiet. Niestety skala tego zjawiska jest ogromna. Na każdym kroku słyszymy o podobnych przypadkach. Niestety kobiety, które padają ofiarami takiego zachowania często boją się lub wstydzą zareagować. Niepotrzebnie – przecież to nie one tutaj powinny się wstydzić. Nie bądźmy obojętni! Nie reagując, dajemy przyzwolenie na taką sytuację.

Koniecznie udostępnij artykuł znajomym! Jak najwięcej osób powinno go przeczytać!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.