Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Przez Całe Życie Starali Się o Dziecko. Kiedy w Końcu Się Udało, Mąż Odszedł i Podał Absurdalny Powód!

26 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   20,5 tys. wyświetleń
Przez Całe Życie Starali Się o Dziecko. Kiedy w Końcu Się Udało, Mąż Odszedł i Podał Absurdalny Powód!

Atify Ljajić i jej mąż przez całe życie marzyli o dziecku. Niestety kobieta była bezpłodna. Jednak dzięki latom leczenia w końcu się udało. Później sprawy przybrały niespodziewany obrót.

Atify ma 60 lat i niedawno urodziła pierwsze dziecko. Radość kobiety zepsuła reakcja jej męża. Nie takich słów się spodziewała...

Płacz dziecka uniemożliwia mi swobodny wypoczynek

Serif Nokić nie wiedział, że narodziny dziecka wiążą się z utratą pewnych swobód, jakie miał do tej pory. 68-letni mężczyzna źle reagował na płacz noworodka. Postanowił więc opuścić swoją małżonkę i ich nowo narodzone dziecko.

Zapytany o powody swojej decyzji odpowiedział:

Chciała, to ma. Teraz jest szczęśliwa. Ja ją wielokrotnie ostrzegałem, że już za późno na potomka. Życie z takim małym dzieckiem mogłoby być szkodliwe dla mojego zdrowia, więc odchodzę.

Atifa ma liczne komplikacje zdrowotne po porodzie i potrzebuje wsparcia i pomocy w opiekowaniu się maluszkiem. Niestety nie może liczyć na swojego męża. Serif wyjeżdża do Turcji, gdzie żyje jego cała rodzina.

Atifa postanowiła samotnie wychować dziecko

Kobieta jest zatrudniona w fabryce i ma nadzieję, że podoła jednocześnie w opiece nad córką. Mimo wszystko Atifa nie żałuje swojej decyzji.

Wiedziałam, że ciąża w moim wieku to duże ryzyko, ale posiadanie dziecka było jedynym marzeniem w moim życiu. Nie bałam się, Bóg obdarzył mnie odwagą.

Życzymy jej oraz maluszkowi dużo zdrowia!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.