Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Przypadkiem Odkrył w Ogrodzie Metalową Pokrywę. Kiedy Ją Podniósł Nie Wierzył Własnym Oczom!

29 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   61,8 tys. wyświetleń
Przypadkiem Odkrył w Ogrodzie Metalową Pokrywę. Kiedy Ją Podniósł Nie Wierzył Własnym Oczom!

Mężczyzna pewnego dnia postanowił przekopać ogródek. Nagle natrafił na coś bardzo twardego w ziemi. Kiedy zobaczył, że jest to metalowa pokrywa, z ciekawości zajrzał do środka.

Jeżeli wydaje Ci się, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach, ta historia pokaże Ci, że się mylisz. John Sims z z Tucson w Arizonie znalazł w swoim ogrodzie coś, co mrozi krew w żyłach.

Ten dom odkupił od pierwszego właściciela kilka lat temu. Nie interesował się wcześniej historią tej posiadłości, aż do dnia, w którym odkrył w swoim ogrodzie przysypany ziemią...bunkier!

Odważył się wejść do środka

Niewielu z nas zdobyłoby się na takie odważne zachowanie. Przecież w środku mogło być dosłownie wszystko! Jednak John bez większych obaw postanowił sprawdzić, co znajduje się na dnie tego otworu.

Na dole znalazł szkic bunkra. Nie było tam żadnych mebli, ani innych przedmiotów. Ustalił, że bunkier został wybudowany w 1961 roku i miał zapewnić schronienie ludziom na wypadek ataku atomowego podczas Zimnej Wojny.

John postanowił przywrócić go stanu użyteczności

Mężczyzna stwierdził, że w obecnych, niepewnych czasach, taki bunkier byłby idealnym schronieniem w razie wybuchu wojny. Dlatego zamierza go odnowić i zabezpieczyć. Mamy nadzieję, że nigdy nie zajdzie potrzeba, aby musiał go użyć. Z drugiej strony taki bunkier może dać poczucie bezpieczeństwa w kryzysowych sytuacjach.

Cieszyłbyś się z takiego odkrycia w swoim ogrodzie?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.