Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Tak Wyglądał i Śpiewał Zenek 25 Lat Temu. Posłuchaj tamtych HITÓW!

19 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,7 tys. wyświetleń
Tak Wyglądał i Śpiewał Zenek 25 Lat Temu. Posłuchaj tamtych HITÓW!

Zenon Martyniuk występuje na polskiej scenie od ponad 25 lat. Największą sławę przyniósł mu jednak utwór "Przez Twe oczy zielone", który powstał w 2014 roku. Od tego czasu kochają go wszyscy.

Zenon Martyniuk jest ikoną disco-polo. Jego piosenki znają wszyscy. Gwiazdor od czasu do czasu lubi przypominać swoim fanom jak zaczynała się jego kariera. Nic w tym dziwnego. Wielu fanów Zenka ma mniej niż 30 lat, więc nie pamiętają, jak wyglądał i śpiewał i idol w młodości.

Kilka faktów z jego życia

Zenon Martyniuk ukończył Studium Ekonomiczne w Bielsku Podlaskim. Śpiewał od dziecka. Zawsze był chwalony za niezwykłą muzykalność i ciekawą barwę głosu. Śpiewu uczył się od swoich wujków, którzy zajmowali się grą na wiejskich zabawach.

Zespół "Akcent" założył w 1989 roku razem z Mariuszem Anikiejem. Nazwa powstawała z połączenia pierwszych liter słów "akord" i "centrum".

Zenon Martyniuk ma żonę Danutę i syna Daniela, który wystąpił w teledysku Rodzinny dom. Mieszkają w Grabówce (koło Białegostoku).

Zenkowi zebrało się na wspominki i umieścił sentymentalny post na Facebooku

Opublikował wideo z występu z 1992 roku. Wówczas występował z grupą Crazy Boys. Nagranie pochodzi z Gali Piosenki Chodnikowej w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Podoba Ci się "młody Zenek"? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.