Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Przerobiła 4 Regały z Sieciówki Na Coś Niesamowitego. Będziesz Chciał Mieć Takie Samo!

16 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   25,5 tys. wyświetleń
Przerobiła 4 Regały z Sieciówki Na Coś Niesamowitego. Będziesz Chciał Mieć Takie Samo!

Wszyscy wiemy, że najpiękniejsze rzeczy to te wykonane własnoręcznie. Niestety zazwyczaj brakuje nam pomysłów, więc decydujemy się na gotowe rozwiązania. Te przykłady pokazują, że nie warto!

1. Organizer na albumy, dokumenty i czasopisma

Chciałbyś w końcu uporządkować swoje dokumenty i czasopisma? Trzymaj je w jednym miejscu! Doskonale do tego nada się odwrócony o 180 stopi regał. Przyznasz, że praktyczne?

2. Pokój zabaw dla dzieci

Każdy, kto ma dzieci, wie jak ważne jest zorganizowanie bezpiecznego miejsca, w którym maluchy będą mogły się bawić. Takie rozwiązanie pomoże nam także utrzymać porządek.

3. Ozdobna ściana

Dzięki ustawieniu regałów na całej ścianie uzyskamy piękny efekt. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla mniejszych wnętrz. Zaoszczędzimy mnóstwo miejsca, a pomieszczenie będzie wydawało się większe.

4. Sklepik dla dziecka

Mama, która to wymyśliła jest bardzo kreatywna! Każde dziecko uwielbia bawić się w sklep. Dzięki temu zapewnimy maluchom zabawę na wiele godzin.

5. Szafka pod telewizor

Taka szafka doskonale sprawdzi się także jako organizer na filmy i inne podręczne przedmioty.

6. Ścianka działowa

To chyba jeden z najefektywniejszych sposobów. Wnętrza regałów wypełnij pudełkami z wikliny, a na pozostałych półkach połóż kwiaty i ozdoby.

7. Kącik dla dziecka

Każde dziecko lubi mieć swoją bezpieczna kryjówkę. Ta jest idealna, bo można zapewnić mu odrobinę prywatności, a przy okazji mieć je stale na oku.

8. Stolik nocny

Taka minimalistyczna szafka doskonale sprawdzi się w roli nocnej szafki. Uzupełnij regały najpotrzebniejszymi rzeczami, które chcesz mieć zawsze pod ręka.

9. Organizer na wszystko

Jak widzicie utrzymanie porządku dzięki takim regałom jest prostsze niż się wydaje. Trzeba przyznać, że wygląda to doskonale.

10. Garderoba

Zawsze chciałeś mieć przestrzenną garderobę, ale nie miałeś na to warunków? Regały to świetne rozwiązanie. Masz wszystko pod ręką i nie zajmują dużo miejsca.

Napisz w komentarzu, który pomysł podoba Ci się najbardziej. :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.