Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Robotnicy Budowlani Zrobili Niespodziankę Chorej Na Raka Dziewczynce Przebywającej w Szpitalu.

24 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,4 tys. wyświetleń
Robotnicy Budowlani Zrobili Niespodziankę Chorej Na Raka Dziewczynce Przebywającej w Szpitalu.

Brawo dla tych panów!

Kiedy myślisz o pracownikach budowy to masz na myśli twardych, ciężko pracujących, silnych facetów, którzy nie mają czasu na rzeczy niezwiązane z budownictwem. Pokażemy Wam wzruszającą historię budowlańców pewnego szpitala dla dzieci.

Niecodzienna historia wydarzyła się na placu budowy szpitala dziecięcego, którzy przylega do istniejącej już części budynków. Jednymi z mieszkańców szpitala są dzieci chore na raka, a wśród nich nasza mała bohaterka.

Codziennie machała do budowlańców.

Ulubionym porannym zajęciem dziewczynki było machanie do pracowników budowlanych, których widziała z okna. Jej mama mówi, że dziewczynka machała tak długo, aż któryś z mężczyzn jej nie pokiwał. Był to dobry pomysł na spędzanie czasu w tych jakże trudnych warunkach dla całej rodziny. Dziewczynka mogła wtedy zapomnieć o nieprzyjemnościach, w tym o chemioterapii, której była poddawana.

Obustronne przyzwyczajenie

Okazało się, że także mężczyźni pracujący na budowie, wypatrywali machającej do niej dziewczynki. Stało się to codziennym, porannym zwyczajem.

Postanowili zostawić jej wiadomość.

Na stalowej konstrukcji napisali Get well soon, co oznacza życzenie szybkiego powrotu do zdrowia. Dwuletnia dziewczynka zauważyła napis, a mama wytłumaczyła jej, co tam jest napisane. Ale to nie wszystko!

Najfajniejsza rzecz na świecie!

Mama dziewczynki była tak ucieszona gestem budowlańców, że postanowiła wysłać im wypieki. To było niesamowite. Najfajniejsza rzecz na świecie! powiedziała. Fajnie, że zrobili to dla tych dzieci i dla niej.

Odwiedziny w szpitalu

Budowlańcy odwiedzili dziewczynkę i przynieśli jej prezenty. Trzeba przyznać, że zachowali się fenomenalnie!

Co sądzisz o takich budowlańcach?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.