Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dziewczynkę Wyleczyć Może Tylko Jedna Substancja. Popularne Tabletki Na Erekcję Mają Ten Składnik, Ale Lek Musi Być Podawany W Zastrzyku. Rodzice Błagają o Pomoc!

17 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,0 tys. wyświetleń
Dziewczynkę Wyleczyć Może Tylko Jedna Substancja. Popularne Tabletki Na Erekcję Mają Ten Składnik, Ale Lek Musi Być Podawany W Zastrzyku. Rodzice Błagają o Pomoc!

Rodzice tego dziecka, każdego dnia muszą patrzeć na cierpienie małej Elodie. Lek, który ratuje jej życie, jest bardzo kosztowny.

Kiedy Annie Nilsson urodziła, jej dumny mąż zabrał ją i ich cudną córeczkę do domu. Byli gotowi, aby rozpocząć wspólne życie we trójkę. Jednak chwile radości nie trwały długo.

Rodzice zauważyli niepokojące objawy u dziecka

Twarz i oczy noworodka zaczęły puchnąć. Do tego, coraz częściej pojawiały się wymioty i biegunka. Dziecko wcale nie przybierało na wadze. Poddano je więc serii badań, po których lekarze postawili straszną diagnozę. Dziecko cierpi na chorobę Waldmanna. Objawia się ona poszerzeniem naczyń chłonnych jelit, co z kolei powoduje przecieki z jelita grubego. Dziecko było przez to mocno niedożywione.

Lekarze zalecili, żeby stosować lek, który posiada w swoim składzie wysoką dawkę sildenafilu. Tak się składa, że składnik ten w dużej dawce znajduje się we…Viagrze! Chociaż kojarzy nam się ona zazwyczaj jako środek zapobiegający problemom z erekcją, jest również pomocny w leczeniu zaburzeń naczyniowych lub limfatycznych.

Rodziców nie było stać na leczenie

Lek, który miałoby przyjmować dziecko w formie comiesięcznych zastrzyków, nie jest refundowany. Postanowili zorganizować kampanię, w której nagłaśniają problem braku pomocy materialnej ze strony państwa w leczeniu chorób zagrażających życiu. Otwarto także specjalne konto, na które dobrzy ludzie przelewają drobne kwoty, żeby wspomóc leczenie dziewczynki.

Elodie nigdy nie jadła tortu urodzinowego :(

Dziewczynka musi przebywać na ścisłej diecie. Nigdy nie jadła lodów, ani pizzy. Zastrzyki, które co miesiąc przyjmuje są bardzo bolesne. Mimo to, dziecko jest bardzo pogodne i ciekawe świata. Całymi dniami śpiewa i bawi się swoją ulubioną zabawką - kucykiem pony.

Każdy może pomóc. Ty także!

Na stronie www.hopeforelodie.com, którą stworzyli rodzice dziewczynki, są wszystkie przydatne informacje.

Udostępnijcie ten artykuł swoim znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.