Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Rodzice Nazwali Ją Na Cześć Céline Dion. Kiedy Jury Usłyszało Jej Głos, Wszystko Stało Się Jasne.

9 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,6 tys. wyświetleń
Rodzice Nazwali Ją Na Cześć Céline Dion. Kiedy Jury Usłyszało Jej Głos, Wszystko Stało Się Jasne.

Kiedy jurorzy dowiedzieli się, jaką trudną piosenkę wybrała ta mała dziewczynka, nie spodziewali się po niej niczego nadzwyczajnego. Nikt nie przypuszczał, że dziecko może mieć taki głos!

Kiedy ta urocza 9-latka weszła na scenę, na twarzach jurorów pojawił się uśmiech. Mała Celine wyjaśniła, że uwielbia śpiewać utwory Céline Dion, a występ w programie Mam Talent był jej ogromnym marzeniem. Wszystko zaczęło się, kiedy wraz z tatą jechała samochodem i usłyszała My Heart Will Go On. Tata Celine zauważył, że jego córka jest niezwykle muzykalna i bez problemu wtóruje piosenkarce wyciągając bardzo długie dźwięki. Wtedy zrozumiał, że powinien pozwolić jej rozwijać się w tym kierunku.

Rodzice dziewczynki kochają Céline Dion

9-latka wychowała się na piosenkach tej artystki i nawet nie chce słyszeć o śpiewaniu czegoś innego. Co zabawne, jej rodzice tak uwielbiają wokalistkę, że drugą córkę nazwali Dion. Kiedy Celine zdradziła im tę zabawną ciekawostkę, jury wybuchnęło śmiechem. Z początku nikt nie traktował jej poważnie, dopóki nie zaczęła śpiewać...

Zobacz miny jurorów po jej występie!

Jesteś pod wrażeniem? Udostępnij jej występ znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.