Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Małżeństwo, Które Zostało Rodziną Adopcyjną Musiało Podjąć Dramatyczną Decyzję Dotyczącą Jednego z Dzieci. Postąpiłbyś Inaczej?

13 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,1 tys. wyświetleń
Małżeństwo, Które Zostało Rodziną Adopcyjną Musiało Podjąć Dramatyczną Decyzję Dotyczącą Jednego z Dzieci. Postąpiłbyś Inaczej?

Nie zamierzali mieć więcej niż troje dzieci. Los jednak zdecydował za nich inaczej. Kiedy myśleli, że będą mogli w spokoju wychować swoje pociechy, usłyszeli słowa, które zmieniły wszystko.

Gdy Alison i Josh Lewis poznali się w szkole średniej, od razu wiedzieli, że będą razem. Po zakończeniu szkoły, przenieśli się do Birmingham, gdzie zaczęli planować wspólną przyszłość.

Nie planowali dużej rodziny

Chcieli mieć maksymalnie troje dzieci. Sprawy potoczyły się jednak inaczej niż planowali. Najpierw urodził się Abby, później Jack i krótko po nich Isabel. Para zdecydowała się także na proces adopcyjny, w wyniku czego do ich rodziny dołączył ciemnoskóry Micah. Wszystkie dzieci były w podobnym wieku.

Kolejna ciąża

Lewisowie myśleli, że na tym zakończą powiększanie rodziny. Los uszykował im jednak następną niespodziankę. Po kilku miesiącach od adopcji okazało się, że Alison jest znowu w ciąży. Po 9 miesiącach świat przyszła ich córeczka Julia.

Pewnego dnia Alison odebrała telefon z ośrodka adopcyjnego

Do ośrodka adopcyjnego miało trafić po narodzinach kolejne dziecko. Jego matka od razu zapowiedziała, że je odda. Pracownicy ośrodka wiedząc, że Państwo Lewis stworzyli wspaniały dom dla ciemnoskórego Micah, zapytali, czy nie są w stanie przyjąć jeszcze jednego dziecka. Po długich namysłach, małżeństwo zgodziło się.

To była prawdziwa niespodzianka!

Okazało się, że biologiczna matka, która chciała oddać swoje dziecko nosiła bliźniaki! Lewisowie mieli już piątkę dzieci i niedługo miało do nich dołączyć kolejne dziecko, jednak nie byli pewni, czy będą w stanie zająć się dwoma. Stwierdzili jednak zgodnie, że nie mogą rozdzielać rodzeństwa i przyjmą oba maluszki pod swój dach. Urodził się chłopiec i dziewczynka. Wybrali dla nich imiona Ava i Sam.

Lekarze mieli dla nich tragiczne wieści

Kiedy małżeństwo zaczęło już cieszyć się na wieść o dołączeniu do ich rodziny pary bliźniaków, przyszedł cios. Dowiedzieli się, że dziewczynka urodziła się bardzo chora. Miała poważne uszkodzenia mózgu. Lekarze dawali jej kilkanaście miesięcy życia. Proszę się dobrze zastanowić, czy chcą Państwo zajmować się niepełnosprawnym dzieckiem, które niestety długo nie pożyje. Zasugerowali oddanie go do specjalistycznego ośrodka.

Dramatyczna decyzja

Alison i Lewis byli odpowiedzialnymi rodzicami. Wiedzieli, że przyjęcie nowego członka rodziny spowoduje, że pozostałe dzieci się do niego przywiążą, a skazywanie ich na patrzenie na śmierć swojej przybranej siostry będzie trudnym przeżyciem. Jednak wiedzieli, że nie mogą tego zrobić bliźniakom i postanowili przyjąć ich oboje i zapewnić im jak najpiękniejsze wspólne chwile.

Ich czas był cenny, bo był ograniczony

Państwo Lewis spędzili kilkanaście miesięcy ze swoimi siedmioma pociechami. Wszystko udokumentowali na zdjęciach i filmach. Były to chwile pełne miłości i radości. Aby miała szczęście, że trafiła do takiej rodziny. Niestety 19 maja 2016 roku dziewczynka zmarła.

Zobacz ich historię

Dziewczynka została pięknie pożegnana

Najstarszy syn Lewisów, Jack, wraz z przyjaciółmi zbudował specjalnie dla swojej zmarłej siostry trumnę. Znajomi rodziny zajmujący się florystyką przygotowali piękne wieńce. Tego dnia tłumy przyszły na cmentarz, żeby wspierać niesamowitą rodzinę w tych dramatycznych chwilach.

To naprawdę wzruszające, ile Ci ludzie zrobili dla swoich dzieci. Podziel się tą historią ze znajomymi!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.