Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Zobacz Moment, w Którym Samolot Spada Na Centrum Handlowe. Nikt z Załogi Nie Przeżył Wypadku. Na Miejscu Doszło Do Pożaru.

21 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,5 tys. wyświetleń
Zobacz Moment, w Którym Samolot Spada Na Centrum Handlowe. Nikt z Załogi Nie Przeżył Wypadku. Na Miejscu Doszło Do Pożaru.

Mały śmigłowiec spowodował ogromne zniszczenia. Pożar musiało gasić kilka zastępów strażackich. Zobacz przebieg zdarzenia.

Maszyna rozbiła się 21. lutego w pobliżu centrum handlowego Direct Factory Outlet w okolicy Melbourne w Australii.

Tak wyglądał kompleks handlowy przed katastrofą

Nikt z załogi nie przeżył

Wiadomo, że na pokładzie śmigłowego samolotu Beechcraft B200 King Air, znajdowało się czterech Amerykanów i Australijczyk, który pilotował samolot.

Jaka była przyczyna?

Policja cały czas sprawdza, co spowodowało katastrofę. Najprawdopodobniej przyczyną była usterka silnika.

Samolot należał do firmy Corporate Corporate and Leisure Aviation. Max Quartermain, 63-letni pilot, był jej właścicielem.

Na szczęście centrum handlowe było zamknięte

Nikt poza załogą nie zginął, bo samolot uderzył w kompleks handlowy przed godziną 9:00, kiedy jeszcze było zamknięte. W przeciwnym razie liczba ofiar mogła by być dużo większa.

Wybuchł ogromny pożar. Na miejscu katastrofy pracowało kilka wozów strażackich. Do akcji zaangażowano ponad 60 strażaków.

Wstrzymano otwarcie sklepów i zamknięto pobliską szkołę. Szczątki samolotu uszkodziły także kilka znajdujących się w pobliżu samolotów.

Ambasador USA w Australii poinformował, że amerykańscy obywatele lecieli na położoną u wybrzeży Australii wyspę King. Premier Australii Malcolm Turnbull złożył rodzinom ofiar kondolencje.

Obejrzyj nagranie z miejsca katastrofy:

Udostępnij nagranie swoim znajomym. Na pewno go jeszcze nie widzieli!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.